Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac PULSE SUPREME JANPOL lateksowy Zobacz większe

Materac PULSE SUPREME JANPOL lateksowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac z lateksem Pulse oraz sprężyną typu Ziggare.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Janpol

1 911,60 zł

-10%

2 124,00 zł

Więcej informacji

Pulse Supreme należy do najnowszej kolekcji marki Janpol. Jego trzon stanowi wkład sprężynowy Ziggare. Tworzą go małe sprężynki typu multipocket. Na 1 m² umieszczono aż 1000 tych elementów, podczas gdy standardowo ilość większych sprężyn wynosi 500 szt. Dzięki temu materac jeszcze lepiej reaguje na ciężar użytkownika i ugina się dokładnie w miejscach nacisku. Średnice sprężyn są zróżnicowane, dzięki temu uzyskano siedem stref twardości. Materac perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała. Wkład sprężynowy otacza dwu centymetrowa pianka T25, na którą obustronnie zastosowano innowacyjną warstwę lateksu Pulse o grubości 3 cm (zawartość lateksu naturalnego wynosi min. 20%). Wykonano go w nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska technologii Sonocore. Podczas produkcji zużywa się 2/3 mniej energii w porównaniu do tradycyjnej technologii. Lateks zapewnia poczucie miękkości i najwyższego komfortu. Jest przewiewny i właściwie reguluje wilgotność powierzchni materaca. Materiał właściwie zabezpieczono przed działaniem czynników atmosferycznych. Materac jest dwustronny, zatem należy go regularnie obracać. Otacza go wysokiej jakości pokrowiec Biaxial o strukturze 3D, który można wymienić na wiele innych dostępnych w ofercie producenta. Całkowita wysokość materaca to 24 cm. Na podstawie twardości można go zaliczyć do kategorii średnio twardych.

lateks
Lateks Pulse: materiał produkowany w nowoczesnej technologii zużywającej 2/3 mniej energii niż metody tradycyjne. Lateks jest sprężysty i elastyczny oraz bardzo wytrzymały. Szybko powraca do wyjściowej formy. Zapewnia przewiewność, termoregulację i wysoki komfort użytkowania.

sprężyna zigarre
Sprężyna Ziggare: rodzaj wkładu sprężynowego, w którym zastosowano sprężyny o bardzo małej średnicy (1000 szt./m²). Gwarantuje elastyczność punktową i posiada różne strefy twardości. Dzięki tym właściwościom cięższe partie ciała zapadają się niżej, a lżejsze są delikatnie podpierane, przez co użytkownik utrzymuje anatomiczną pozycję ciała podczas wypoczynku.

pianka poliuretanowa
Pianka T25: pianka poliuretanowa o gęstości 25 kg/m3. Standardowo stosowana jako dopełnienie wypełnienia materacy.

podkreslnik

Budowa:
Materac Pulse Supreme Janpol Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita ok. 24 cm
pokr_dol

Pokrowce:

pokrowiec biaxial
Pokrowiec Biaxial: materiał, który rozciąga się w różnych kierunkach i następnie wraca do wyjściowej formy. Sprawdza się szczególnie w materacach, które dopasowują się do sylwetki użytkownika. Można go stosować w modelach przeznaczonych do użytkowania ze stelażami regulowanymi. Posiada Certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Pokrowiec z łatwością można utrzymać w czystości, dzięki możliwości prania w temp. 30 st.C.

biox
Pokrowiec Biox: pokrowiec dopasowuje się do wkładu materaca, doskonale współgrając z jego sprężystością. Wykonany został z delikatnej bawełny, która absorbuje nadmiar wilgoci oraz zapewnia odpowiedni przepływ powietrza do wnętrza materaca. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w warunkach domowych w temperaturze 40 st.C.

puroactive
Pokrowiec Puroactive: antyalergiczna tkanina zapewnia czystość i świeżość na powierzchni materaca. Probiotyki zawarte w strukturze materiału zapewniają redukcję alergenów o nawet 93%. Skuteczność ochrony przed bakteriami potwierdzają liczne badania. Pokrowiec należy prać w temperaturze maksymalnej 40 st.C.
podkreslnik


Twardość:podkreslnik
dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja 15 latGwarancja 15 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
do stelaży regulowanychStelaże regulowane

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.