Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy Zobacz większe

Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac lateksowy z pianką wysokoelastyczną z siedmioma strefami komfortu.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Janpol

1 636,20 zł

-10%

1 818,00 zł

Więcej informacji

Pulse Elegant to model złożony z dwóch najwyższej jakości materiałów: pianki wysokoelastycznej i lateksu Pulse. Oba te materiały mają inne właściwości, wzajemnie się uzupełniają i tworzą dwie powierzchnie o różnej twardości i komforcie użytkowania. Pianka wysokoelastyczna typu HR z siedmioma strefami komfortu ma wysokość 18 cm i gęstość 44 kg/m3. Jej porowata struktura wpływa na sprężystość, elastyczność i przewiewność materaca. Jest odporna na obciążenia i charakteryzuje się elastycznością punktową. Sieć nacięć wpływa na plastyczność powierzchni oraz pomaga w odprowadzeniu z niej nadmiaru wilgoci. Drugim materiałem zastosowanym w wypełnieniu jest lateks Pulse wykonany w technologii Sonocore, z zawartością min. 20% lateksu naturalnego. W procesie produkcji została zredukowana o 2/3 ilość zużytej energii. Warstwa ma grubość 6 cm i gęstość 65 kg/m3. Lateks stabilnie podpiera ciało i zapewnia termoregulację. Ten bardzo higieniczny materiał znany jest także z właściwości antyalergicznych. Nie zniekształca się i jest odporny na duże obciążenia. Przez materiał swobodnie przepływa powietrze, co pozwala na utrzymanie produktu w stałej świeżości. Do produktu przynależy jeden z zewnętrznych pokrowców, który można wybrać z szerokiej oferty producenta. Materac jest dwustronny i średnio twardy. Ma wysokość 26 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: rodzaj pianki o niejednorodnej strukturze, dużej sprężystości, elastyczności i odporności na zniekształcenia. Odzyskuje swój pierwotny kształt dwa razy szybciej niż pianki standardowe. Posiada elastyczność punktową i niewielką masę własną.

pianka lateksowa
Lateks Pulse: materiał o właściwościach antyalergicznych, zapobiegający namnażaniu się bakterii. Stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa i ułatwia jego utrzymanie we właściwym ułożeniu, niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi użytkownik. Jest wytrzymały, a w na jego powierzchni nie powstają wgniecenia.
podkreslnik

Budowa:
Materac Pulse Elegant
Wysokość:
Wysokość całkowita: ok. 26 cm
pokr_dol

Pokrowce:

pokrowiec biaxial
Pokrowiec Biaxial: elastyczny pokrowiec charakteryzujący się doskonałą sprężystością punktową, dzięki czemu rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach. Specjalna, bąbelkowa struktura materiału zapewnia efekt delikatnego masażu. Pokrowiec wpływa na relaksujący i odprężający sen. Nadaje się do prania wodnego w 30 st.C.

biox
Pokrowiec Biox: tkaninę pokrowca tworzy bawełna z domieszką włókien elastanu, które wpływają na doskonałe dopasowanie pokrowca do wkładu materaca. Dzianina doskonale absorbuje wilgoć oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Przekłada się to na zachowanie czystości i świeżości przez całą noc. Bawełna tworzy skuteczną barierę przed rozwojem alergenów. Produkt należy prać w 40 st.C.

puroactive
Pokrowiec Puroactive: pokrowiec tworzy dzianina z zawartością aktywnych probiotyków, których obecność przekłada się na czyste i świeże środowisko snu. Pokrowiec pochłania nadmiar wilgoci, oczyszczając powierzchnię z alergenów. Liczne badania i testy potwierdzają redukcję kurzu domowego nawet o 93%. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 40 st.C.
podkreslnik


Twardość:podkreslnik
dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja 15 latGwarancja 15 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
do stelaży regulowanychStelaże regulowane
antyalergicznyZróżnicowane twardości
do stelaży regulowanychRolowany


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.