Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac PREMIUM SLEEPMED piankowy Zobacz większe

Materac PREMIUM SLEEPMED piankowy

Nowy produkt

SLEEPMED

Piankowy materac z możliwością wyboru twardości podłoża już w trakcie użytkowania produktu.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 15 dni roboczych

Promocja
Sleepmed

1 526,00 zł

-30%

2 180,00 zł


Więcej informacji

Wypełnienie materaca SleepMed tworzą trzy pianki o różnych twardościach i właściwościach. Dwie z nich wykonane są z tworzywa wysokoelastycznego o podwyższonych parametrach oddychalności. To one odpowiadają za właściwą stabilność i sztywność produktu. Komfort użytkowania i dopasowanie do ciała zapewnia natomiast termoelastyczna pianka VitaRest®. Jej struktura pod wpływem temperatury i nacisku uplastycznia się, dzięki czemu odwzorowuje naturalne krzywizny ciała. Warstwa jest specjalnie profilowana i podzielona na rejony o różnej twardości.

W modelu Premium zastosowano technologię Airforce, tzn. pianki posiadają specjalne nacięcia tworzące sieć kanalików, przez które dostarczane jest świeże powietrze oraz odprowadzany nadmiar wilgoci. Ich uzupełnieniem jest wentylująca taśma 3D zamontowana w pokrowcu. Suche wypełnienie materaca jest gwarantem świeżości i środowiska wolnego od pleśni i bakterii. Materac Premium wyposażony jest w pokrowiec Merced i ma wysokość ok. 23 cm.

Produkt, dzięki swojej innowacyjnej budowie, zapewnia możliwość zmiany twardości powierzchni na jeden z czterech poziomów już w trakcie jego użytkowania. Jeśli po zakupie stwierdzimy, że materac jest zbyt twardy, możemy zamienić kolejność warstw we wnętrzu i dostosować je do swoich potrzeb. Dodatkową opcją jest także możliwość doposażenia produktu w matę kokosową.

Uwaga! Utwardzająca mata kokosowa nie jest częścią podstawowego wariantu materaca i w razie potrzeby należy ją dokupić. Element ten może być bez problemu dołożony do wypełnienia lub z niego usunięty w dowolnym momencie.

Znacząca poprawa twardości – mata znajduje się pomiędzy pianką termelastyczną a ulokowaną niżej wysokoelastyczną.

Lekka poprawa twardości – mata umieszczona jest na samym dole wypełnienia.

Mata Kokosowa

pianka_flexifoam
Pianka wysokoelastyczna: materiał o niejednorodnej, porowatej strukturze komórkowej. Cechuje się sprężystością, elastycznością i odpornością na duże obciążenia. Pianka szybko odzyskuje wyjściowy kształt i nie powstają w niej trwałe wgłębienia. Zastosowane w niej nacięcia zapewniają odpowiednią plastyczność i przewiewność.
pianka_termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał opracowany przez naukowców z NASA i początkowo stosowany włącznie w projektach kosmicznych. Pianka reaguje nie tylko na nacisk, ale również na temperaturę ciała. Połączenie tych czynników sprawia, że jej struktura staje się plastyczna, dzięki czemu powierzchnia dokładnie przylega do ciała.
podkreślnik

Budowa

Materac Salsa Budowa
Materac SleepMed twardość
Materac SleepMed twardośćWysokość:

Wysokość w pokrowcu Merced: ok. 23 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Marced
Marced: tkanina poliestrowa o dużych parametrach przepuszczalności i strukturze sprawiającej, że podczas użytkowania materaca użytkownik ma wrażenie lekkiego masażu. W pokrowcu zastosowano taśmę 3D oraz zamek rozdzielczy. Materiał nadaje się do czyszczenia w temp. 60 st.C.
podkreślnik
7 stref twardości
7 stref twardości
Powierzchnia materaca jest podzielona na rejony o różnej twardości, dzięki czemu właściwie podpiera ciało w każdym punkcie.

materac odwracalny
Materac dwustronny
Materac może być w dowolnym momencie odwrócony.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Materiał nie powinien być prany w temp. nieprzekraczającej 60 st.C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Przewiewne wypełnienie jest wolne od pleśni i roztoczy będących częstą przyczyną alergii.
15 lat gwarancji
Gwarancja 15 Lat
Obejmuje niewłaściwą pracę materaca i zniekształcenia powstałe na jego powierzchni.

Produkt medyczny
Produkt medyczny
Łagodzi bóle karku i pleców oraz ma właściwości przeciwodleżynowe.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane