Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac Premium Bio-Ex Zobacz większe

Materac PREMIUM BIO EX MATERASSO 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

Poekspozycyjny

MATERASSO

Materac w eleganckim pokrowcu Silverguard.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny

Wyprzedaż
Materasso

2 844,00 zł

-25%

3 792,00 zł


Więcej informacji

Materac kieszeniowy obudowany pianką Antybacterial i uzupełniony warstwą materiału termoelastycznego. Wkład kieszeniowy właściwie podpiera ciało w każdym punkcie, a pianki zapewniają komfort użytkowania. We wkładzie zastosowano także warstwę kokosu, która utwardza obie powierzchnie. Pianka Visco zastosowana po jednej ze stron dopasowuje się do kształtu ciała i nie wywołuje na nie żadnego nacisku. Materiał ten stosowany jest w profilaktyce antyodleżynowej. Całość wypełnienia jest przewiewna i higieniczna. Pianka ANTIBACTERIAL zawiera enzymy zapobiegające rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Materac dostępny jest w pokrowcu Silverguard, który nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni C.

Uwaga! Materac pochodzi z ekspozycji. Nie posiada śladów użytkowania. Produkty z wyprzedaży wysyłane są w ciągu jednego dnia roboczego.

pianka antibacterial
Pianka wysokoelastyczna ANTIBACTERIAL: to nowoczesna i wysoce higieniczna pianka, która zapewnia czyste środowisko snu. Zawiera w sobie specjalne enzymy, które opanowują rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Enzymy te, szkodliwe dla drobnoustrojów, są całkowicie bezpieczne dla człowieka oraz środowiska. Przy swoich właściwościach bakteriobójczych zachowuje również wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu stanowi solidne podparcie dla kręgosłupa i świetnie dopasowuje się do ciała.

Visco
Pianka Visco: pianka ta posiada właściwości, które pozwalają jej reagować na temperaturę. W momencie, gdy ta wzrasta, pianka staje się bardziej miękka. W przypadku materacy ma to kolosalne znaczenie. Ciepło naszego organizmu w czasie snu pozwala materacowi dopasować się do anatomicznego kształtu naszego ciała i zwiększyć powierzchnię podparcia. Pozwala to zasadniczo zmniejszyć nacisk na newralgiczne części naszego ciała.

spręzyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: wkład tego rodzaju stanowią sprężyny, które umieszczone zostały każda w osobnej kieszonce. Dzięki takiej konstrukcji sprężyny nie przemieszczają się wewnątrz materaca i nie jest możliwe uszkodzenie wierzchniej warstwy. Materace z wkładem kieszeniowym są uważane za jedne z najtrwalszych na rynku.

podkreslnik
Budowa

Pokrowiec Silver Protect:
pokr_gora
Wymienna górna warstwa - Lateks, Visco lub Polargel:
pianka termoelastyczna
Warstwa pianki Antibacterial:
pianka termoelastyczna
Włókno Seacell (H2) / warstwa kokosu (H3):
pianka termoelastyczna
Sprężyna kieszeniowa:
pianka termoelastyczna
Włókno Seacell (H2) / warstwa kokosu (H3):
pianka termoelastyczna
Warstwa pianki Antibacterial:
pianka termoelastyczna
Pokrowiec Silver Protect:
pokr_dol

Wysokość:

Wysokość: 25 cm
wysokość

Pokrowiec:

Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: pokrowiec jonizowany srebrem, który ogranicza powstawanie szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów oraz bakterii. Jego działanie antybakteryjne zostało atestowane oraz dokładnie sprawdzone. Można polecić go również alergikom. Oprócz właściwości antybakteryjnych Silver Protect ogranicza oraz zapobiega wytwarzaniu nieprzyjemnego zapachu. Jest to też pokrowiec zdejmowalny oraz pralny. Zdjęcie go ułatwia zamek rozdzielczy, a prać można go w temperaturze do 60 stopni C.
podkreslnik


Twardość:

twardośćSkala twardości:

skala twardości

7 stref twardości
7 stref twardości
W materacu Premium Bio-Ex wydzielono 7 stref o różnej twardości, które stanowią podparcie dla newralgicznych części naszego ciała.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec Silver Protect można w razie potrzeby zdjąć z łatwością dzięki zamkom rozdzielczym oraz prać w temperaturze do 60 stopni C.

klej simalfa
Klej wodny Simalfa
Do połączenia kolejnych warstw materaca został użyty wodny klej Simalfa, który jest bezpieczny dla człowieka oraz dla środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.