Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL Zobacz większe

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL

Nowy produkt

JANPOL

Termoelastyczny materac nawierzchniowy w pokrowcu Smart.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

429,00 zł


Więcej informacji

Materac nawierzchniowy wykonano z innowacyjnej pianki termoelastycznej, która dopasowuje się z łatwością do ciała. Materiał stosowany jest w produktach leczniczych, ponieważ nie powoduje nacisków zwrotnych i zapobiega powstawaniu odleżyn. Wolno powraca do właściwej formy, ale jednocześnie jest odporny na powstawanie trwałych wgnieceń. Otacza je higieniczny pokrowiec wykonany z pikowanej tkaniny. Tkanina może być prana w temp. 60 st.C. Materiał posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Produkt w znaczący sposób poprawia komfort użytku materaca bazowego i zabezpiecza go przed uszkodzeniem. Jego całkowita wysokość wynosi ok 6 cm.

pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał posiadający zdolność do zmiany struktury pod wpływem temperatury i nacisku. Znany jest także pod nazwą pianki leniwej, ponieważ powraca wolno do wyjściowej formy. Nie naciska na ciało, dzięki czemu krążenie krwi nie zostaje zaburzone. Może być bez obaw stosowany przez alergików.
podkreślnik

Budowa

Materac Posłaniowy z Pianką termoelastycznąWysokość:

Wysokość: ok. 6 cm

wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: przyjemny w dotyku pokrowiec doskonale dopasowujący się do wkładu materaca. Znacznie poprawia komfort podczas snu. Posiada bardzo dobrą przepuszczalność, dzięki czemu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co z kolei zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Chroni wkład materaca przed niebezpiecznymi dla zdrowia drobnoustrojami oraz kurzem. Posiada Certyfikat Oeko - Tex 100. Nadaje się do odświeżania w warunkach domowych w 60 st.C.
podkreślnik

dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja 2 latGwarancja 2 lata


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.