Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy Zobacz większe

Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Piankowy materac dopasowujący się do kształtu ciała.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Promocja
Mollyflex

2 130,00 zł

-540,00 zł

2 670,00 zł


Więcej informacji

Materac Polionda został stworzony z materiałów pozwalających na dokładne odwzorowanie konturów ciała użytkownika, bez względu na to, w jakiej pozycji wypoczywa. W jego wypełnieniu znajdują się trzy warstwy pianek. Dolne wykonano z tworzywa wysokoelastycznego o różnej gęstości. Stanowią stabilne podłoże, a zastosowane w nich profilowania wpływają na odpowiednie podparcie kręgosłupa i rozluźnienie przestrzeni międzykręgowych. Górna powierzchnia wykonana jest natomiast z pianki Viscofoam Waterlily o działaniu antyodleżynowym. Tworzywo nie uciska ciała, usprawnia krążenie krwi i skutecznie odciąża mięśnie. Wypełnienie jest przewiewne, a nadmiar wilgoci jest z niego szybko odprowadzany. Polionda to certyfikowany produkt medyczny, który gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Częścią zewnętrzną materaca jest pokrowiec Soybean. Tkanina zawiera naturalną bawełnę oraz włókna sojowe. Okrycie można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 30 st.C. Polilonda jest produktem medycznym, a wypełnienie materaca objęte jest 10-letnią gwarancją. Wysokość: 22 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam Waterlily: pianka zastosowana w większości materacy Mollyflex. Tworzywo reaguje na ciepło ciała i jego nacisk, dzięki czemu może odpowiednio dopasować się do pozycji śpiącego użytkownika. Może być stosowana w profilaktyce antyodleżynowej.
pianka wysokoelastyczna
Pianka Newlatex: materiał łączący w sobie właściwości lateksu i pianki wysokoelastycznej. Jest sprężysty, przewiewny i trwały. Doskonale stabilizuje całą konstrukcję i zapewnia jej wytrzymałość. Pianka jest odporna na duże obciążenia.
podkreślnik

Budowa

Materac Polionda Waterlily Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Soybean: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Soybean
Soybean: tkanina wzbogacona naturalnym włóknem sojowym i bawełną. Jest bardzo miła w dotyku, pochłania wilgoć i szybko wysycha. Pikowany pokrowiec chroni wypełnienie przed zniszczeniem i podnosi walory higieniczne produktu. Temp. prania – 30 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćOrtopedyczny
Ortopedyczny
Zalecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
Wypełnienie jest przewiewne i nie odkładają się w nim kurz i roztocza.

Pakowany próżniowo
Pakowany próżniowo
Ułatwia transport w higienicznych warunkach.
Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Tkanina nie utraci swoich właściwości podczas prania w temp. 30 st.C.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane