Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy Zobacz większe

Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Piankowy materac dopasowujący się do kształtu ciała.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Promocja
Mollyflex

2 136,00 zł

-20%

2 670,00 zł


Więcej informacji

Materac Polionda został stworzony z materiałów pozwalających na dokładne odwzorowanie konturów ciała użytkownika, bez względu na to, w jakiej pozycji wypoczywa. W jego wypełnieniu znajdują się trzy warstwy pianek. Dolne wykonano z tworzywa wysokoelastycznego o różnej gęstości. Stanowią stabilne podłoże, a zastosowane w nich profilowania wpływają na odpowiednie podparcie kręgosłupa i rozluźnienie przestrzeni międzykręgowych. Górna powierzchnia wykonana jest natomiast z pianki Viscofoam Waterlily o działaniu antyodleżynowym. Tworzywo nie uciska ciała, usprawnia krążenie krwi i skutecznie odciąża mięśnie. Wypełnienie jest przewiewne, a nadmiar wilgoci jest z niego szybko odprowadzany. Polionda to certyfikowany produkt medyczny, który gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Częścią zewnętrzną materaca jest pokrowiec Soybean. Tkanina zawiera naturalną bawełnę oraz włókna sojowe. Okrycie można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 30 st.C. Polilonda jest produktem medycznym, a wypełnienie materaca objęte jest 10-letnią gwarancją. Wysokość: 22 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam Waterlily: pianka zastosowana w większości materacy Mollyflex. Tworzywo reaguje na ciepło ciała i jego nacisk, dzięki czemu może odpowiednio dopasować się do pozycji śpiącego użytkownika. Może być stosowana w profilaktyce antyodleżynowej.
pianka wysokoelastyczna
Pianka Newlatex: materiał łączący w sobie właściwości lateksu i pianki wysokoelastycznej. Jest sprężysty, przewiewny i trwały. Doskonale stabilizuje całą konstrukcję i zapewnia jej wytrzymałość. Pianka jest odporna na duże obciążenia.
podkreślnik

Budowa

Materac Polionda Waterlily Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Soybean: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Soybean
Soybean: tkanina wzbogacona naturalnym włóknem sojowym i bawełną. Jest bardzo miła w dotyku, pochłania wilgoć i szybko wysycha. Pikowany pokrowiec chroni wypełnienie przed zniszczeniem i podnosi walory higieniczne produktu. Temp. prania – 30 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćOrtopedyczny
Ortopedyczny
Zalecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
Wypełnienie jest przewiewne i nie odkładają się w nim kurz i roztocza.

Pakowany próżniowo
Pakowany próżniowo
Ułatwia transport w higienicznych warunkach.
Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Tkanina nie utraci swoich właściwości podczas prania w temp. 30 st.C.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane