Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac PIANO SEMBELLA piankowy Zobacz większe

Materac PIANO SEMBELLA piankowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Piankowy materac dziecięcy zapewniający stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Sembella

395,00 zł


Więcej informacji

Dobór odpowiedniego materaca do dziecięcego łóżka jest szczególnie ważny ze względu na kształtowanie prawidłowej postawy ciała. Kręgosłup podczas odpoczynku powinien być właściwie podparty. Jeśli wypełnienie będzie zbyt miękkie w łatwy sposób możne doprowadzić do różnych skrzywień. Model Piano od marki Sambella jest produktem zaprojektowanym specjalnie z myślą o noworodkach i małych dzieciach. Wypełnia go antyalergiczna, oddychającą pianka wysokoelastyczna BULTEX®. Jest odpowiednio twarda i stabilnie podpiera ciało na całej długości. Zewnętrzne krawędzie materaca wykonane są natomiast z twardej pianki poliuretanowej. Stabilizują konstrukcję i pomagają maluchom przy stawianiu pierwszych kroków. Otaczający wnętrze pokrowiec nadaje mu walorów higienicznych i może być często odświeżany w temp. 60 st.C. Wysokość materaca: 10 cm.

Pianka termoelastyczna
Pianka BULTEX®: innowacyjna pianka produkowana w bezpieczny dla środowiska sposób bez użycia freonu. To materiał o podwyższonej elastyczności zapewniający wyjątkową higienę. Chroni produkt przed alergenami, roztoczami oraz bakteriami. Ze względu na otwartokomórkową strukturę jest wyjątkowo przewiewna i szybko odprowadza wilgoć.
poliuertan
Pianka poliuretanowa: antyalergiczny materiał usztywniający materace i przedłużający ich żywotność. Jest przewiewna i higieniczna.
podkreślnik

Budowa

Materac PianoWysokość:

Wysokość całkowita: ok. 10 cm
wysokość
podkreślnik
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Materiał można często prać w delikatnych środkach czyszczących.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materac jest bezpieczny dla alergików oraz osób mających skłonności do uczuleń.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.