Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac NATURA AIRGEL MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac NATURA AIRGEL MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Dwustronny materace Natura Airgel ze strefami o zróżnicowanej twardości. Model dostępy w antybakteryjnym pokrowcu Greenfirst.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 226,00 zł


Więcej informacji

Materac Natura Airgel to nowość w ofercie producenta Materasso. Jest to jeden z modeli dostępnych w kolekcji Greenline, która stworzona została z myślą o osobach ceniących ekologiczne produkty powstające w bezpiecznym dla środowiska procesie produkcji. Wkład materaca tworzy kombinacja czterech rodzajów pianek, które tworzą dwie powierzchnie o odmiennym stopniu twardości. Dla osób preferujących nieco miększe podłoże zaleca się stosowanie strony obłożonej pianką Airgel oraz Lazy-Foam. Są to pianki reagujące na temperaturę oraz nacisk ze strony użytkownika, dzięki czemu doskonale dopasowują się do krzywizny ciała, zapewniając komfortowy i odprężający wypoczynek. Twardsza powierzchnia będzie odpowiednia dla osób szukających stabilniejszego podparcia. Pianka Aloe Vera, obok ekologicznych właściwości, charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie każdej części ciała w zależności od ciężaru i siły nacisku. Materac Natura Airgel dostępny jest w antybakteryjnym pokrowcu Greenfirst przeznaczonym do prania w temperaturze 60 st.C. Producent zapewnia aż 6-letnią gwarancję na wkład materaca.

pianka-airgel
Pianka Airgel: wysokoelastyczny materiał, który dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, dzięki czemu utrzymuje ciało w zdrowej i stabilnej pozycji. Pianka produkowana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Pianka tworzy warstwę wierzchnią o grubości 2 cm.

pianka-lazy-foam
Pianka Lazy-Foam: termoelastyczna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Zapewnia wygodny i komfortowy sen, przy zachowaniu stabilnej pozycji niezależnie od ułożenia ciała podczas odpoczynku. Pianka tworzy w materacu warstwę o grubości 4 cm.

pianka nightfly
Pianka Nightfly: wysokiej jakości pianka produkowana na bazie wody, dzięki czemu jest to materiał ekologiczny, produkowany bez użycia substancji szkodliwych dla środowiska i człowieka. Cechuje się doskonałą elastycznością punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Specjalne nacięcia na powierzchni pianki tworzą 7 stref twardości o zróżnicowanej twardości. Wysokość pianki w materacu - 7 cm.

pianka aloe vera
Pianka Aloe Vera: elastyczna i sprężysta pianka zapewniająca niebywały komfort i wygodę podczas snu. Specjalne mikrokapsułki zawarte w strukturze pianki wpływają na regenerację skóry użytkownika oraz detoksykację organizmu człowieka. Pianka stabilnie podpiera ciało, gwarantując odprężenie i wygodę przez całą noc.

podkreslnik

Budowa

Materac Natura Airgel Materasso Budowa

Wysokość:

Wysokość całkowita: 21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

pokrowiec greenfirst
Pokrowiec Greenfirst: innowacyjny pokrowiec ze specjalną powłoką antybakteryjną, która skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów. Wysoka przewiewność materiału zapewnia długotrwałą świeżość i czystość. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze 60 st.C.
podkreslnik

Twardość:

H2
Twardość H2
H3
Twardość H3
podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 6 latGwarancja 6 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.