Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac MODULIA MULTI SEMBELLA kieszeniowy Zobacz większe

Materac MODULIA MULTI SEMBELLA kieszeniowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Materac multipocket z pianką poliuretanową i dwiema powierzchniami użytkowymi o różnej twardości.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Promocja
Sembella

749,00 zł

-258,00 zł

1 007,00 zł

Więcej informacji

Materace sprężynowe dzięki wzbogacaniu dodatkowymi materiałami uzyskują wyjątkowe właściwości i wygodę. W modelu Modulia Multi formatka kieszeniowa multipocket, o wysokości 12 cm i gęstości 505 sprężyn/m², obudowana jest wysokiej jakości pianką poliuretanową, która tłumi w sobie wszystkie wewnętrzne naciski. Materac posiada siedem stref o różnej twardości, dzięki czemu może być zaliczany do grona produktów ortopedycznych. Każda część ciała jest wsparta w odpowiedni sposób, a w przypadku gdy na materacu śpią dwie osoby, jego powierzchnia dopasowuje się indywidualnie do każdej z nich. Po obu stronach materaca została zastosowana pianka o różnej twardości więc można z niego korzystać obustronnie. Warstwy te są elastyczne i przewiewne. Do materaca Modulia Multi dodano zewnętrzny pokrowiec SILVER zawierający w składzie nici posrebrzane. Nie traci on swoich właściwości antybakteryjnych podczas prania w temp. 60 st.C. Wysokość materaca: 19 cm. Zalecany stelaż: bez regulacji. Jakość wkładu potwierdzono dziesięcioletnią gwarancją od producenta na wytrzymałość sprężyn. Materac powinno się co pewien czas obracać i korzystać z przeciwnej powierzchni.

sprężyna multipocket
Sprężyna multipocket: wkład sprężynowy w którym każda część jest umieszczona w osobnej, materiałowej przegrodzie. Zastosowanie go w materacach zapewnia im elastyczność punktową.
pianka poliretanowa
Pianka poliuretanowa: materiał antyalergiczny stosowany zazwyczaj jako uzupełnienie wypełnienia materacy. Jest przewiewny i nie powstają w nim trwałe wgniecenia podczas długotrwałego użytkowania.
podkreślnik

Budowa

Materac Modulia MultiWysokość:


Wysokość całkowita: ok 19 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Silver
Silver: dzianina z nitkami posrebrzanymi o działaniu antystatycznym i przeciwbakteryjnym. Pikowanie specjalną włókniną nadaje pokrowcu przewiewności. Materiał można prać w temp. 60 st.C. w całości lub dzieląc go za pomocą zamków rozdzielczych.
podkreślnik


Twardość H2:

twardość H2

Twardość H3:
twardość H3
Twardość H4:
Twardość H4
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Zdjęcie pokrowca jest łatwe ze względu na wmontowany zamek błyskawiczny.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Produkt może być stosowany przez alergików.
7 stref komfortu
7 stref komfortu
Różna twardość pomaga w utrzymaniu kręgosłupa we właściwym ułożeniu niezależnie jaką pozycję przyjmujemy podczas odpoczynku.

Dwustronny
Dwustronny
Powierzchnie mają różną twardość i należy ich używać naprzemiennie.

Gwarancja - 3 lata
5 lat gwarancji
Wkład materaca został objęty przez producenta 5-letnią gwarancją.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane