Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac Memory Elastic Zobacz większe

Materac MEMORY ELASTIC MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Materac z dwóch wyjątkowych pianek w ekskluzywnym pokrowcu Lavender, zalecany do stelaży elastycznych.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 525,00 zł


Więcej informacji

Memory Elastic to materac zalecany do stelaży elastycznych, powstały z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Pierwsza z zastosowanych pianek dopasowuje się do kształtu naszego ciała pod wpływem jego temperatury, druga ma zapewnić odpowiednią higienę snu, gdyż jest doskonale przewiewna. Całość konstrukcji opakowano w wysokiej jakości pokrowiec Lavender, który został nasączony olejkiem lawendowym mającym właściwości uspokajające.

pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: jest to materiał, który zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku oraz ciepła, które emituje nasze ciało. Mimo, że początkowo pianka wydaje nam się twarda, to jednak w miarę jak zasypiamy temperatura naszego ciała oddziałuje na wkład, który miejscami zaczyna mięknąć. Dzięki temu nasze mięśnie rozluźniają się i odprężają, a my śpimy bardziej komfortowo i, co najważniejsze, budzimy się wypoczęci.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoleastyczna Eliocell: przewiewna pianka o wysokiej wytrzymałości. Dzięki swoim doskonałym właściwościom znajduje zastosowanie w materacach dziecięcych, klasycznych oraz szpitalnych. Zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co zdecydowanie wpływa na higienę snu. Jeszcze lepsze dopasowanie do kształtu ciała gwarantują odpowiednie nacięcia oraz profilowania. W materacu Memory Elastic uzyskano dzięki temu pięć stref różnej twardości.

podkreslnik
Budowa

Materac Memory Elastic Budowa
Zalecany stelaż – elastyczny

Wysokość:

Wysokość: 21 cm
wysokość

Pokrowiec:

Pokrowiec Lavender
Pokrowiec Lavender: pokrowiec ten został nasączony olejkiem pochodzącym z kwiatu lawendy lekarskiej. Wdychanie tego olejku działa relaksująco na nasze ciało oraz umysł. Sama lawenda pomaga w nerwicach oraz problemach związanych ze stresem, takimi jak bóle głowy, migreny, palpitacje czy bezsenność. Pokrowiec można zdjąć i prać w pralce w temperaturze do 60 stopni C.
podkreslnik

Twardość:

twardość

5 stref twardości
5 stref twardości
Wkład materaca został podzielony na 5 różnych obszarów, które w odmienny sposób oddziałują na newralgiczne części naszego ciała.

3 lata gwarancji
3 lata gwarancji
Firma Materasso udzieliła na wypełnienie materaca Memory Elastic 3-letniej gwarancji.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Wysokiej jakości pokrowiec Lawender można zdejmować i prać w temperaturze nie przekraczającej 60 stopni C.

klej wodny Simalfa
Klej Wodny Simalfa
Kolejne warstwy materaca łączy wodny klej Simalfa. Wyjątkowość tego kleju polega na tym, że nie wydziela on szkodliwych substancji ani dla człowieka, ani dla środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane