Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac MANTOVA MOLLYWELL TOP MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Luksusowy materac z innowacyjnych pianek w pokrowcu z naturalnym jedwabiem.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Promocja
Mollyflex

5 470,00 zł


Więcej informacji

Prezent Mollyflex

UWAGA! Prosimy o podanie wybranego gratisu/ów w informacjach dodatkowych przy składaniu zamówienia!

Model Mantova jest owocem wieloletniej pracy specjalistów w produkcji materacy. W procesie tworzenia produktu sprawdzono wiele technologii, by finalnie wykorzystać tę pozwalającą na wykonanie materaca idealnego. Przemyślana kolejność warstw oraz zastosowanie materiałów o odmiennym stopniu twardości sprawia, że podłoże wspomaga właściwe ułożenia kręgosłupa i stabilnie je podpiera. Środkową warstwę wypełnienia stanowią mikrosprężyny typu tablet. Elementy te wpływają korzystnie na elastyczność podłoża oraz ułatwiają zmianę pozycji w trakcie snu. Tuż nad nimi znajdują się przewiewne pianki, które zapewniają podłożu odpowiednią miękkość. Stabilna i odporna na deformacje konstrukcja może być bez obaw stosowana również przez osoby o zwiększonej masie ciała. Dużym atutem materaca jest zdejmowany pokrowiec. Materiał jest połączeniem naturalnego jedwabiu oraz włókien celulozy drzewnej. Tkanina ułatwia stabilizację temperatury oraz wilgotności powierzchni. Materac Mantova Mollywell Top zaliczany jest do produktów medycznych, o czym świadczą przyznane mu certyfikaty jakości. Model produkowany jest w ekologiczny sposób, bez użycia CFC. Jest bezpieczny dla alergików, a zastosowana w nim pianka termoelastyczna nadaje mu właściwości antyodleżynowych, Rdzeń materaca objęty jest 12-letnią gwarancją. Wysokość: 30 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam Waterlily: materiał o doskonałej wrażliwości punktowej na nacisk. Równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Pianka reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do niego. Jej otwartokomórkowa budowa zapewnia stały przepływ powietrza. Gęstość 53 kg/m².
pianka polilatex
Pianka Polygel: sprężysta pianka odporna na powstawanie trwałych wgnieceń. Żelowa struktura tworzywa sprawia, że nie nagrzewa się zbytnio podczas użytkowania, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu organizmu i nadmiernej potliwości. Polygel zapewnia także efekt wody, który relaksuje organizm. Gęstość 35 kg/m².
pianka polilatex
Pianka Lympha Aloe Feel: ekologiczne tworzywo produkowane przy użyciu naturalnych olejów roślinnych. Tworzywo cechuje się duża gęstością, sprężystością i trwałością. Zapewnia stabilne podparcie w rejonie barków i lędźwi. Gęstość 35 kg/m.
pianka polilatex
Pianka Newlattex: połączenie tworzywa wysokoelastycznego i lateksu. Odpowiednio stabilizuje kręgosłup i zwiększa komfort snu. Pianka jest przewiewna i higieniczna. Występuje w różnych poziomach gęstości. Gęstość 32 kg/m.
podkreślnik

Budowa

Materac Mantova Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Sensovel: ok. 30 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Jedwab Jaqard Silk
Jedwab Jaqard Silk: tworzywo będące połączeniem delikatnego jedwabiu z trwałymi włóknami celulozy drzewnej. Materiał jest przyjemny w dotyku i pomaga w zachowaniu właściwej temperatury powierzchni. Znajdujący się w nim pas 3D zwiększa przewiewność materaca. Pokrowiec może być czyszczony w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćJednostronny
Jednostronny
Wyłącznie jedna powierzchnia zapewnia pełen komfort użytkowania produktu.

Ortopedyczny
Ortopedyczny
Materac kwalifikowany jest jako produkt medyczny.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
Aktywna wentylacja i ochrona przeciw roztoczom pozwalają na użytkowanie produktu przez alergików.

Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec może być odświeżony zgodnie ze wskazówkami producenta.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane