Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac LOTIS JANPOL piankowy Zobacz większe

Materac LOTIS JANPOL piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Innowacyjny materac Lotis z wkładem piankowym o niesymetrycznym ułożeniu zapewnia komfortowy i odprężający sen.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Janpol
Produkt ECO

2 038,30 zł

-15%

2 398,00 zł

Więcej informacji

Materac Lotis to innowacyjna propozycja z najnowszej kolekcji ECO producenta Janpol. Niesymetryczne ułożenie warstw pianek tworzy w obrębie jednego produktu aż cztery strefy o różnej twardości. Takie rozwiązanie umożliwia dobranie odpowiedniej powierzchni, dopasowanej do indywidualnych preferencji. Kombinacja wysokiej jakości materiałów zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu delikatnego otulenia podczas snu. Warto zaznaczyć, iż materac Lotis stworzony został w przyjaznym dla środowiska procesie produkcji, bez wykorzystania substancji szkodliwych. Wszelkie środki chemiczne zastąpione zostały naturalnymi olejkami, które dodatkowo zapewniają ochronę przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Na higieniczne środowisko snu wpływ ma również wysoka przewiewność pianek, przekłada się to na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz produktu. Materac dostępny jest w standardowej wersji w eleganckim pokrowcu Paint Cotton wykonanym z ekologicznej bawełny. Materac Lotis zapewni zdrowy, odprężający i spokojny sen.

kombinacja pianek
Kombinacja pianek: połączenie trzech wysokiej jakości pianek o zróżnicowanych właściwościach zapewnia niezwykle wygodny i komfortowy sen. Pianki ułożone zostały niesymetrycznie, dzięki czemu w obrębie dwóch powierzchni spania wyróżnić można aż cztery poziomy twardości. Przekłada się to na możliwość ciągłej zmiany powierzchni w zależności od indywidualnych preferencji. Materiały charakteryzują się ekologicznym wykonaniem, pozbawione są substancji szkodliwych dla zdrowia. Tworzą niezwykle higieniczne środowisko snu, skutecznie chroniąc przed rozwojem alergenów.

podkreslnik

Budowa:
Materac Lotis Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: ok. 20 cm
pokr_dol

Pokrowce:

paint cotton
Pokrowiec Paint Cotton: dzianinę pokrowca tworzy wysokiej jakości, ekologiczna bawełna, która barwiona jest roślinnym wyciągiem z granatu. Ekstrakt ten zawiera taninę i flawonoidy, których właściwości działają rozkurczowo, wspomagają leczenie stawów oraz poprawiają krążenie krwi. Pokrowiec jest w pełni bezpieczny dla alergików, jest przyjemny i delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień. Nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C.

biox
Pokrowiec Biox: tkaninę pokrowca tworzy bawełna z dodatkiem włókien elastanu. Takie połączenie przekłada się na doskonałą współpracę pokrowca z materacem, tkanina idealnie przylega do wkładu, poprawiając sprężystość całego produktu. Pokrowiec absorbuje wilgoć oraz zapewnia stały przepływ powietrza pomiędzy warstwami materaca. Skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, zapewniając bezpieczne środowisko snu. Pokrowiec Biox należy prać w 40 st.C.

lino
Pokrowiec Lino: naturalny pokrowiec wykonany z mieszanki ekologicznej bawełny i lnu o działaniu antystatyczny. Charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem chłonności. Wilgoć jest natychmiastowo pochłaniana, dzięki czemu na powierzchni materaca nie rozwijają się bakterie i grzyby. Pokrowiec należy odświeżać w warunkach domowych w maksymalnej temperaturze 30 st.C.
podkreslnik

Twardość:podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
antyalergicznyAntyalergiczny
7 stref twardości7 stref twardości
stelaż regulowanyStelaże regulowane
7 lat gwarancji7 lat gwarancji

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.