Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac KLIO JANPOL kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac KLIO JANPOL kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Model o przeznaczeniu rehabilitacyjnym oparty na sprężynie kieszeniowej. Obłożenie stanowi warstwa pianki poliuretanowej. Wysokiej klasy pokrowiec do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

468,00 zł


Więcej informacji

Producenci materacy pewien czas temu zaczęli odchodzić od produkcji materacy sprężynowych, ze względu na ich małą wygodę i dużą awaryjność. Do łask zaczęły wracać dopiero wraz z zastosowaniem nowej technologii kieszeniowej. Rozwiązanie to polega na umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni wykonanej z trwałej i przewiewnej tkaniny. Materac dzięki temu pracuje ciszej i zyskuje elastyczność punktową. Ciało jest podparte na całej długości, a materac ugina się jedynie w miejscach nacisku. Właściwość ta kwalifikuje go do groma produktów rehabilitacyjnych. Materac Klio to dwustronny materac kieszeniowy o grubości ok. 18 cm, zawierający 260 sprężyn/m2. Dla zapewnienia najwyższej wygody użytkowania, wkład sprężynowy został otoczony dwu-centymetrową warstwą pianki poliuretanowej. Materiał jest elastyczny, antyalergiczny i odporny na odkształcenia. Materac posiada średni stopień twardości i jest przeznaczony dla osób o wadze do 80 kg. Może być używany przez pary, ponieważ sprężyny dopasowują się indywidualnie do kształtu ciał. Do materaca producent rekomenduje stosowanie stelaży prostych. Produkt posiada trzyletnią gwarancję.

sprężyna kieszeniowa
Sprężyna Kieszeniowa: umieszczenie sprężyn w oddzielnych kieszeniach wpłynęło na poprawę komfortu materaca. Elementy nie zakłócają nawzajem swojej pracy, a wydawane przez nie odgłosy zostały wyciszone. Materac ugina się jedynie w miejscach nacisku.

pianka poliuretanowa
Pianka Poliuretanowa: pianka posiada właściwości antyalergiczne oraz zapewnia odpowiednią izolację termiczną materaca. Ceniona za dobrą jakość przy zachowaniu niskiej ceny.
podkreślnik

Budowa

Materac Klio Budowa

Wysokość:

Wysokość materaca: ok. 18 cm.
wysokość

Pokrowce:

pokrowiec grey
Pokrowiec Grey: delikatna w dotyku tkanina, która wpływa na wysoki komfort i jakość odpoczynku. Pokrowiec zapewnia ochronę przed bakteriami, grzybami oraz gromadzeniem kurzu. Jest to zasługa specjalnej powłoki Sanitized, która również eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz przeciwdziała powstawaniu plam. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40 st.C.

pokrowiec gandalf
Pokrowiec Gandalf: elastyczny pokrowiec, który usprawnia pracę materaca. Tkanina charakteryzuje się wysoką rozciągliwością, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do wkładu materaca. Powłoka Sanitized tworzy barierę przed bakteriami oraz innymi alergenami tworząc czyste i świeże środowisko snu. W warunkach domowych pokrowiec Gandalf należy prać w 40 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardość średnia

podkreślnik
dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja 3 latGwarancja 3 lat
medycznyProdukt medyczny

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.