Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac JUNIOR BOX VISCO HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Materac dziecięcy z formatką kieszeniową i pianką termoelastyczną Visco.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

638,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

JUNIOR BOX VISCO należy do nowej linii materacy dla dzieci 2+ prezentowanej przez firmę Hevea. Ich podstawą jest wkład kieszeniowy obudowany pianką wysokoelastyczną o grubości 2 cm. Sprężyny są lekkie i każda z nich opakowana w przewiewną tkaninę. Mają wysokość 12 cm i dzielą się na trzy strefy komfortu. Uginają się wyłącznie w miejscach nacisku i pracują niemal bezgłośnie. Dzięki nim materac posiada cechy produktu rehabilitacyjnego. Część sprężynową otacza dwucentymetrowa pianka wysokoelastyczna. Jej struktura gwarantuje przewiewność i właściwe rozłożenie masy ciała na powierzchni. Z jednej strony materac posiada dodatkową warstwę w postaci termoelastycznej pianki VISCO. Ta część będzie odpowiednia dla starszych dzieci lub młodszych w przypadku zaleceń ortopedy. Pianka jest wrażliwa na ciepło ciała i nacisk. Połączenie tych czynników sprawia, że staje się miejscowo plastyczna i przylega dokładnie do ciała. Połączenie wkładu sprężynowego z dwiema wysokiej jakości piankami gwarantuje komfort użytkowania. Ten dwustronny materac jest bardzo trwały i powinien posłużyć dziecku przez długi czas. Dzięki temu, że jego wszystkie warstwy są oddychalne, we wnętrzu nie gromadzi się kurz i nie powstaje pleśń. Mogą z niego bez obaw korzystać maluchy z alergiami. Ten model posiada dwa pokrowce zapewniające mu higieniczność. Zewnętrzny można wybrać spośród dwóch modeli. Oba są wyposażone w suwaki z trzech stron więc ich zdjęcie i wypranie nie stanowi problemu. Wysokość: 22 cm. Gwarancja: 2 lata. Waga użytkownika produktu nie powinna przekraczać 70 kg. To model dwustronny, który może być używany wyłącznie ze stelażami bez regulacji.

Uwaga! Producent nie zaleca stosowania materaca na górnych poziomach łóżek piętrowych, gdy barierka jest niższa niż 40 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o niejednorodnej budowie komórkowej, sporej elastyczności i odporności na obciążenia. Jest trwała i łatwo odzyskuje pierwotną formę. Cechuje się elastycznością punktową. Jest lekka i przewiewna.
formatka kieszeniowa
Formatka kieszeniowa: system w którym każda sprężyna znajduje się w oddzielnej, materiałowej kieszeni. Rozdzielenie poszczególnych części sprawia, że materac ugina się punktowo, a nie na całej powierzchni. Materace z takim wkładem są trwalsze i wygodniejsze od tych na sprężynie banellowej.
pianka Visco
Pianka VISCO: materiał reagujący na ciepło i nacisk. Zwana jest często pianką leniwą, ponieważ wgłębienia powstałe na jej powierzchni w wyniku nacisku znikają dopiero po pewnym czasie po usunięciu jego źródła. Materiał hamuje w sobie naciski zwrotne i jest stosowany w profilaktyce antyodleżynowej.
podkreślnik

Budowa

Materac Hevea Junior Box Visco


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aloe Green Power
Pokrowiec Aloe Green Power: wykonany z estetycznej tkaniny wzbogaconej o kapsułki aloesowego żelu. Daje poczucie świeżości i orzeźwienia. Jest gładki i nie posiada pikowania. Dzianina odznaczona certyfikatami Bezpieczny dla dziecka oraz EKO-TEX.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Jedna strona materaca jest odpowiednia dla dzieci zaraz po ukończeniu 2 roku życia, natomiast w późniejszym okresie można go przewrócić na stronę z pianką Visco.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Materiały, z których zostały wykonane pokrowce, nie zużyją się nawet w wyniku wielokrotnego prania.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały wykorzystane do produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia dzieci.
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.