Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac JUNIOR BOX LATEKS HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Kieszeniowy materac dziecięcy z lateksem Blue Ocean.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

638,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

JUNIOR BOX LATEKS to wysokiej jakości materac kieszeniowy obudowany obustronnie pianką wysokoelastyczną oraz jednostronnie lateksem Blue Ocean. Baza stworzona jest z gęsto rozmieszczonych sprężyn – 260 szt./m2, umieszczonych w oddzielnych przegrodach. Dzięki ich separacji materac uzyskał wrażliwość punktową i ugina się tylko w miejscach nacisku. Można go dzięki temu zaliczyć do produktów o właściwościach rehabilitacyjnych. Oprócz tego model posiada trzy strefy komfortu podnoszące w znacznym stopniu jego wygodę. Kieszenie wykonane są z trwałego i przewiewnego materiału. Sprężyny pracują płynnie i cicho. Płyta sprężynowa jest zamknięta w przewiewnym kasetonie wykonanym z pianki wysokoelastycznej. Pianka ma 2 cm grubości i posiada dużą gęstość. Sprawia, że ciężar ciała dziecka zostaje równomiernie rozmieszczony na całej powierzchni materaca. Dla podwyższenia jego jakości z jednej strony dołączono jeszcze dodatkową warstwę lateksu Blue Ocean. Materiał usprawnia cyrkulację powietrza i szybko odprowadza wilgoć z powierzchni. Dzięki niemu dziecko nie poci się w nocy. Wszystkie warstwy otacza pokrowiec membranowy oraz estetyczny pokrowiec zewnętrzny w dwóch wariantach do wyboru. Można je prać w 60 st.C. Junior Box Lateks ma dwie strony użytkowe o różnych właściwościach. Materac jest przeznaczony dla osób o wadze do 70 kg. Można go łączyć ze stelażami prostymi o wąskim rozstawie listew lub elastycznymi bez regulacji. Wysokość materaca: 20 cm. Gwarancja: 2 lata.

Uwaga! Producent nie zaleca stosowania materaca na górnych poziomach łóżek piętrowych, gdy barierka jest niższa niż 40 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał stosowany jako wzmocnienie w wielu rodzajach materacy. Rozmieszcza ciężar równomiernie we wszystkich strefach komfortu, dzięki czemu żywotność produktu wydłuża się.
formatka kieszeniowa
Formatka kieszeniowa: rozwiązanie stosowane w nowych materacach sprężynowych. Każda część jest z nich umieszczona o oddzielnej kieszeni. Materace z takim wkładem dopasowują się do ciała i pracują prawie bezgłośnie.
lateks blue ocean
Pianka Blue Ocean: materiał zawierający kapsułki żelu silikonowego, który odprowadza wilgoć z powierzchni i ma właściwości termoregulacyjne. Ochładza ciało w letnie noce i ogrzewa je zimą.
podkreślnik

Budowa

Materac Hevea Junior Box Lateks


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 20 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec Natural Care Aegis: bawełniano-poliestrowy pokrowiec pikowany klimatyzowaną włókniną. Chroni wnętrze materaca i jest przyjemny w dotyku. Ma właściwości antyalergiczne i posiada certyfikaty EKO-TEX Standard 100 oraz Bezpieczny dla dziecka.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Można naprzemiennie używać obu stron materaca o odmiennych właściwościach.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Czystość produktu odzyskamy poprzez wyprania pokrowca zewnętrznego.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Z produktu mogą bez obaw korzystać osoby z alergią.
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.