Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac HYBRID LUXE COOLTOUCH TEMPUR kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac TEMPUR HYBRID LUXE COOLTOUCH

Nowy produkt

TEMPUR

Regulujący temperaturę materac z warstwą sprężyn kieszeniowych.

Więcej szczegółów

Tempur

8 090,00 zł


Więcej informacji

Tempur Hybrid Luxe jest wysokim materacem (30 cm), który łączy w sobie niezwykłe właściwości materiałów Tempur z doskonałą stabilizacją zapewnianą przez sprężyny kieszeniowe. Gięte na zimno spirale umieszczone są pojedynczo w kieszeniach z tkaniny. Takie rozwiązane zapewnia im możliwość indywidualnego dopasowania się do kształtu tułowia i właściwe podtrzymanie kręgosłupa niezależnie od pozycji, w jakiej śpi użytkownik. Technologia CoolTouch zastosowana w modelu Tempur Hybrid Luxe odpowiedzialna jest za odprowadzanie nadmiaru ciepła poza materac. Zapewnia to uczucie niezwykłego komfortu termalnego oraz zapobiega szkodliwemu zjawisku przegrzania się organizmu podczas snu. Uzupełnieniem produktu jest wyjątkowy materiał Tempur. Termoplastyczne tworzywo doskonale dopasowuje się do krzywizny ciała oraz niweluje nacisk zwrotny. Właściwości te powodują głębokie rozluźnienie mięśni i gwarantują użytkownikowi uczucie pełnego relaksu. Materac umieszczony jest w stylowym, miękkim pokrowcu QuickRefresh.

Komfortowy materiał Tempur
Materiał Tempur: jest to tworzywo termoelastyczne, które dostosowuje się do ciała, niweluje uczucie nacisku oraz wspomaga proces odpoczynku i regeneracji. Materiał polecany jest szczególnie osobom borykającym się z problemem drętwienia kończyn podczas snu.

mikrosprężyny
Mikrosprężyny Precision: spirale umieszczone w autonomicznych kieszeniach, które pod wpływem nacisku dopasowują się do kształtu tułowia. Stanowią stabilne podparcie dla kręgosłupa i utrzymują go w zdrowej pozycji przez cały okres wypoczynku.

technologia cooltouch
Technologia CoolTouch: jest to materiał, który w dotyku daje uczucie niezwykle przyjemnego chłodu. Technologia CoolTouch odprowadza nadmiar ciepła poza materac, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się organizmu w czasie snu.

podkreslnik

Budowa:

Tempur Hybrid Luxe CoolTouch budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
30 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Miękki w dotyku, przewiewny pokrowiec z wyjątkowym, geometrycznym wzorem. Obszycie posiada praktyczny zamek, który umożliwia jego szybkie ściągnięcie i wypranie.
podkreslnik

Twardość:

twardosc6

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia Tempur
Tempur jako jedyna marka produkująca materace i poduszki ma możliwość oznaczania swoich produktów znakiem „certyfikowana Technologia”.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Produkt posiada 10 lat gwarancji producenckiej, która obejmuje nieprawidłową pracę materaca oraz jego odkształcenia.

jednostronny
Jednostronny
Model Hybrid Luxe CoolTouch przeznaczony jest do stosowania wyłącznie po jednej stronie.

zdejmowany pokrowiec
Zdejmowany pokrowiec
Zdejmowany pokrowiec umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny produktu. Obszycie można prać w temperaturze 60°C.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.