Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac HYBRID ELITE TEMPUR kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac TEMPUR HYBRID ELITE

Nowy produkt

TEMPUR

Innowacyjny produkt łączący w sobie zalety pianki Tempur oraz mikro sprężyn.

Więcej szczegółów

Promocja
Tempur

7 010,00 zł


Więcej informacji

Materac Tempur Hybrid Elite jest jednym z najbardziej innowacyjnych modeli materacy od marki Tempur. Łączy w sobie doskonałe właściwości dwóch typów materiałów Tempur oraz mikro sprężyn Precision. Spirale są wytwarzane w procesie gięcia na zimno, co zwiększa ich wytrzymałość. Warstwa ta, mające wysokość 10 cm, zapewnia odpowiednią sztywność całemu produktowi oraz doskonale podtrzymuje ciało. Indywidualna praca każdej ze sprężyn zapewnia precyzyjne dopasowanie się podłoża do krzywizn tułowia. High Mobility jest wyjątkowym rodzajem materiału Tempur, który zapewnia sprężystość materaca. Warstwa położona najwyżej to oryginalny materiał o właściwościach termoelastycznych, który maksymalnie redukuje nacisk zwrotny na ciało użytkownika. Śpiący odczuwa głębokie odprężenie i rozluźnienie wszystkich mięśni, które sprzyjają relaksowi, a co za tym idzie zdrowemu wypoczynkowi. Materac obszyty jest łatwym do odpięcia i ściągnięcia pokrowcem QuickRefresh. Zapewnia on długotrwałe uczucie świeżości, a jego niepowtarzalny design stworzony został przy współpracy z globalnymi liderami w dziedzinie wzornictwa.

UWAGA! Materac w rozmiarze 200x220 dostępny jest do 8 tygodni!

Komfortowy materiał Tempur
Materiał Tempur: to technologia NASA przeniesiona do Twojej sypialni. Materiał został opracowany przez zespół naukowców w celu ochrony astronautów przed negatywnymi skutkami przeciążeń związanych ze startem. W materacu tworzywo gwarantuje idealne podparcie dla ciała oraz zdrowe ułożenie kręgosłupa przez cały okres odpoczynku.

materiał high mobility
Materiał Tempur High Mobility: to specjalna odmiana tworzywa Tempur, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem sprężystości, a jednocześnie zachowuje wszystkie właściwości idealnego dopasowania, które są charakterystyczne dla produktów tej marki.

mikrosprężyny
Mikrosprężyny Precision: gięte na zimno spirale, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warstwa dzięki indywidualnej pracy elementów szybko reaguje na ruch użytkownika i precyzyjnie dopasowuje się do krzywizny ciała, wspomagając tym samym przybranie prawidłowej pozycji.

podkreslnik

Budowa:

Tempur Hybrid Elite budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
25 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Wysokiej jakości obszycie zdobione geometrycznymi kształtami. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie zapewnia świeżość produktu na długi czas. Pokrowiec wyposażono w praktyczne zapięcie umożliwiające szybkie ściągnięcie.
podkreslnik

Twardość:

twardosc6

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia Tempur
Tempur jako jedyna marka z tej branży posiada licencję NASA na używanie znaku „Certyfikowana Technologia”.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Produkt posiada 10 lat gwarancji producenckiej obejmującej odkształcenia materaca.

jednostronny
Jednostronny
Materac Hybrid Elite jest przeznaczony do jednostronnego użytku.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.