Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac HYBRID DUOSPRING MATERASSO kieszeniowy Zobacz większe

Materac HYBRID DUOSPRING MATERASSO kieszeniowy

Nowy produkt

MATERASSO

Sprężynowy materac Hybrid Duospring obustronnie obłożony wysokiej jakości piankami. Model dostępny w innowacyjnym pokrowcu Silver Jump.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

2 365,00 zł


Więcej informacji

Model Hybrid Duospring to jeden z najnowszych materacy dostępnych w kolekcji producenta Materasso. Materac tworzą wysokiej jakości sprężyny hybrydowe, które obustronnie obłożone zostały piankami o zróżnicowanych właściwościach, dzięki czemu każda powierzchnia posiada inny stopień twardości. Obie strony charakteryzują się doskonałą elastycznością punktową, która przekłada się na prawidłowe i stabilne podparcie każdej części ciała. Jest to zasługa sprężyn kieszeniowych, których gęste rozmieszczenie i indywidualna praca w zależności od miejsca nacisku zapewnia komfortowe i odprężające warunki do odpoczynku. Z jednej strony warstwę wierzchnią stanowi nowoczesna pianka EvoPoreHRC o podwyższonej elastyczności, sprężystości oraz wytrzymałości na odkształcenia, dzięki czemu nie traci ona swoich właściwości w wyniku wieloletniego użytkowania. Drugą stronę tworzy ekologiczny materiał Aloe Vera, który obok stabilnego podparcie ciała, wpływa na szybszą regenerację skóry oraz usprawnia naturalną detoksykację organizmu człowieka. Materac Hybrid Duospring wykończony został antybakteryjnym pokrowcem Silver o właściwościach redukujących ilość mikroorganizmów na powierzchni. Jakość materaca potwierdza również 6-letnia gwarancja na wkład materaca oraz aż 10-letnia na sprężyny hybrydowe.

pianka evoporehrc
Pianka EvoPoreHRC: jedna z najnowocześniejszych pian dostępnych obecnie na rynku. Charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i odpornością na odkształcenia w porównaniu do standardowych pianek. Wysoka elastyczność i sprężystość materiału przekłada się na doskonałe podparcie ciała na całej długości. Wytrzymałość pianki potwierdzają liczne testy, którym poddany został materiał.

pianka hybrydowa
Sprężyna hybrydowa: każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują one indywidualnie, co w połączeniu z gęstym rozmieszczeniem przekłada się na doskonałą elastyczność punktową, która zapewnia stabilne podparcie każdej części ciała.

pianka aloe vera
Pianka Aloe Vera: ekologiczny materiał, który zawiera specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu o właściwościach wpływających na regenerację skóry oraz na naturalną detoksykację organizmu człowieka. Co więcej, jest to materiał o wysokiej elastyczności i sprężystości, dzięki czemu stabilnie podpiera kręgosłupa, co przekłada się na zdrowy i odprężający sen.

podkreslnik

Budowa

Materac Hybrid Duospring Materasso Budowa

Wysokość:

Wysokość całkowita: 26 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

pokrowiec silver jump
Pokrowiec Silver Jump: elegancki pokrowiec o właściwościach, które skutecznie redukują szkodliwe mikroorganizmy i bakterie z powierzchni materaca. Jest to efektem jonizacji srebrem włókien tkaniny, dzięki którym w obrębie produktu zachowane zostaje świeże i czyste środowisko snu. Pokrowiec obszyty został specjalnym pasem 3D z uchwytami, dzięki którym przenoszenie i obracanie materaca jest niezwykle proste. Pokrowiec należy prać w temperaturze 60 st.C.
podkreslnik

Twardość:

H2
Twardość H2
H3
Twardość H3
podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 6 latGwarancja 6 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.