Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac SNUDO HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Dwustronny materac dziecięcy - z dwiema różnymi strefami użytkowymi. Idealny dla dzieci posiadających alergie.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Hevea

403,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

SNUDO HEVEA to materac dwustronny przeznaczony dla dzieci. Posiada dwie strefy użytkowe, dzięki którym będzie nadawał się zarówno dla małych dzieci (powyżej 2 lat), jak i tych starszych (do 16 lat). Materac wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR o gęstości T30. Jego porowata struktura wpływa pozytywnie na przepuszczalność powietrza. Dzięki prawidłowej wentylacji nie gromadzi w sobie wilgoci (w materacyku nie tworzy się pleśń). Każda ze stron materaca posiada inne właściwości. Jedna z nich – przeznaczona dla młodszych dzieci – wykonana jest z bezstrefowej pianki wysokoelastycznej. Wynika to z tego, że nieukształtowany jeszcze kręgosłup potrzebuje jednorodnego, twardego podparcia, odpowiedniego do wagi malucha. Natomiast druga strona materaca posiada strefy ortopedyczne, które utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają powstaniu wad postawy. Materacyk Snudo jest antyalergiczny, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji. Przynależy do niego zdejmowany pokrowiec zewnętrzny Aegis Natural Care z certyfikatem Eko-Tex Stadard 100. Dzianina posiada pikowanie włókniną klimatyzowaną, jest miękka i bezwonna. Chroni materac przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz roztoczami, pleśnią i bakteriami. Należy ją prać w pralce automatycznej - z programem dla tkanin delikatnych - w temp. nieprzekraczającej 60 st.C. Dzięki temu, że pianka wysokoelastyczna posiada różne właściwości po obu stronach materaca, jeden produkt może służyć dziecku przez wiele lat. Możemy być pewni, że przez ten czas nie powstaną w nim żadne zniekształcenia, ponieważ materiał jest sprężysty i łatwo wraca do pierwotnego kształtu. Tolerancja wagowa produktu wynosi 80 kg. Materac na wysokość 13 cm i należy go używać ze stelażami elastycznymi o gęstym rozstawieniu listew. Pasuje do łóżek o tradycyjnych wymiarach i jest objęty gwarancją przez dwa lata.


Pianka Wysokoelastyczna
Pianka HR: pianka wysokoelastyczna, podpiera ciało w prawidłowej pozycji. Jest elastyczna, dobrze przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie gromadzi się w niej wilgoć, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem w przypadku alergików. Od zwykłych pianek wyróżnia ją niezwykła wytrzymałość i odporność na odkształcenia. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała.
podkreślnik

Budowa

Materac Snudo Budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 12 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aegis Natural Care
Pokrowiec Aegis Natural Care: Jest to pokrowiec idealny dla alergików. Świadczy o tym fakt, że jest pokryty dzianiną antybakteryjną, antymikrobiotyczną, bezzapachową i bezbarwną. Chroni materac przed rozwijaniem się w nim bakterii, grzybów, pleśni drożdży i roztoczy. Jest przyjazny dla skóry i miękki w dotyku. Można go prać w temperaturze do 60 st. C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Materac Snudo to materac dwustronny, o dwóch różnych strefach użytkowych – posiada możliwość obracania go. Dzięki temu może być stosowany przez dzieci w różnym wieku.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec Aegis Natural Care posiada możliwość ściągnięcia i wyprania go w temperaturze do 60 st. C, dzięki czemu utrzymanie go w czystości, nie sprawia żadnych problemów.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materac i pokrowiec są polecane dla dzieci mających problemy z alergiami. Dzięki materiałom z jakim zostały wykonane są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.