Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac JUNIOR MAX HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Materac dwustronny przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat. Zbudowany z dwóch warstw lateksu.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Hevea

627,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Materac Junior Max jest produktem wysokiej jakości, przeznaczonym dla dzieci powyżej 2 roku życia. Składa się z dwóch warstw: bloku lateksu perforowanego oraz jednostronnej warstwy lateksu Blue Ocean. Lateks jest odpowiedni dla dzieci mających problemy z alergią, ponieważ posiada bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu nie gromadzi się w nim wilgoć, nie rozwijają bakterie, grzyby, roztocza i pleśń. Warstwa Blue Ocean zawiera granulki silikonu, dzięki czemu reguluje temperaturę ciała i zapobiega przegrzewaniu się organizmu. Materac posiada 3 strefy twardości rozmieszczone symetrycznie i podpiera kręgosłup, utrzymując go w prawidłowej, anatomicznej pozycji. Strefy funkcjonują prawidłowo bez względu na to, która z nich znajdzie się w rejonie głowy, a która nóg. Jest bezpieczny dla dzieci i nie posiada materiałów szkodliwych dla zdrowia. Jakość lateksu została potwierdzona certyfikatem Euro-Latex. Warstwy materaca nie są klejone. Wysokość lateksu jest zależna od rozmiaru materaca i wynosi 9 lub 10 cm. Materac jest wyposażony z antyalergiczny pokrowiec Aegis Natural Care. Jego tkanina powleczona została bezwonną i bezbarwną powłoką o działaniu antybakteryjnym. Osłona ta jest odporna na ścieranie i wypłukanie podczas prania w temp. 60 st.C. Wyróżniono ją certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Materac wytrzymuje obciążenie do 80 kg. Całkowita grubość materaca z pokrowcem wynosi 13-14 cm. Producent rekomenduje regularne zmiany stron materaca oraz ułożenia głowa/nogi. Do tego modelu należy używać stelaża szczebelkowego płaskiego lub elastycznego z przerwami między listwami w granicach 3-5 cm. Produkt dostępny w dziewięciu rozmiarach standardowych lub nietypowych na zamówienie.


Pianka Wysokoelastyczna
Lateks: cechuje się długą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i odkształcenia, posiada wysoką przepuszczalność powietrza. Dlatego sprawdzi się w przypadku alergików. Blokuje rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Dopasowuje się do kształtu ciała, jednocześnie tworząc stabilne podparcie dla kręgosłupa.
podkreślnik

Budowa

Materac Junior Max Budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 13/14 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aegis Natural Care
Pokrowiec Aegis Natural Care: blokuje powstawanie pleśni, grzybów i roztoczy. Świetnie sprawdzi się w przypadku alergików, pełni on bowiem funkcje antyalergiczne i ochronne. Jest przyjazny dla skóry i miękki w dotyku. Można go ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Materac Junior Max to materac dwustronny, który można stosować po obu stronach, co znacznie wydłuży jego żywotność.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec Aegis Natural Care można prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C. Umożliwia to zachowanie go w nienagannej czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materac jest produktem antyalergiczym – blokuje powstawanie grzybów, pleśni, roztoczy i bakterii. Stworzony jest z materiałów, które nie są szkodliwe dla zdrowia.

podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.