Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac JUNIOR BOX HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Dziecięcy materac sprężynowy z warstwami pianki wysokoelastycznej.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

470,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Linia Junior Box od marki Hevea przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Materace wchodzące w jej skład nie są już tak twarde jak te, które zaleca się niemowlętom. Każdy z nich składa się ze sprężynowej formatki (260 szt./m2) w której każdy element umieszczony jest w specjalnej, oddychającej kieszeni polimerowej. Lekkie sprężyny pracują cicho i dzięki strefom komfortu i elastyczności punktowej reagują właściwie do wagi ciała dziecka. Dzięki jego własnościom rehabilitacyjnym każda część ciała uzyskuje indywidualne podparcie i kręgosłup pozostaje stale w ortopedycznym ułożeniu. Materace różnią się od siebie materiałem, którym obudowano część bazową. W tym modelu jest to gruba pianka wysokoelastyczna (2 cm) o dużej gęstości, znajdująca się po obu stronach produktu. Materiał pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni materaca, dzięki czemu w nie powstają w nim z czasem wgniecenia w rejonach najcięższych partii ciała. Pianka jest bezpieczna dla alergików, zapewnia stały dostęp powietrza, a jej struktura nie pozwala na gromadzenie się kurzu i roztoczy we wnętrzu. Umieszczenie jej z obu stron sprawiło, że materac można obracać bez utraty jakichkolwiek właściwości. Wkład otoczony jest przez pokrowiec membranowy oraz jeden z pokrowców zewnętrznych (NATURAL CARE AEGIS lub ALOE GREEN POWER). Oba nadają się do profilaktycznego czyszczenia. Materac ma ok. 17 cm wysokości i może być używany przez osoby o wadze do 70 kg. Należy go łączyć ze stelażami elastycznymi bez regulacji lub szczebelkowymi (rozstaw do 3-5 cm). Produkt posiada standardowo dwuletnią gwarancję.

Uwaga! Producent nie zaleca stosowania materaca na górnych poziomach łóżek piętrowych, gdy barierka jest niższa niż 40 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o niewielkiej masie własnej i elastyczności punktowej. Pianka posiada porowatą strukturę, dzięki której łatwo odwzorowuje kształty i jest przewiewna.
formatka kieszeniowa
Formatka kieszeniowa: wkład kieszeniowy w którym każda sprężyna znajduje się w osobnej przegrodzie. Ich separacja sprawiła, że całość uzyskała wrażliwość punktową oraz możliwość podzielenia na wiele stref komfortu. Sprężyny są wyciszone i nie zaburzają nawzajem swojej pracy.
podkreślnik

Budowa

Materac Hevea Junior Box


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 17 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aloe Green Power
Pokrowiec Aloe Green Power: estetyczny pokrowiec wykonany z materiału wzbogaconego o żel aloesowy. Substancja ta pielęgnuje skórę i ogranicza rozwój wielu groźnych mikroorganizmów. Pokrowiec nie posiada pikowania i można go czyścić zgodnie ze wskazówkami producenta. Tkanina certyfikowana: EKO-TEX Standard 100 i Bezpieczny dla dziecka.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Korzystanie z obu stron materaca wpłynie korzystnie na jego żywotność.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Zachowanie produktu w stałej czystości ułatwia zdejmowany pokrowiec przeznaczony do prania.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Duża przewiewność wkładu kieszeniowego i pianki wysokoelastycznej sprawia, że we wnętrzu nie gromadzą się roztocza i kurz niebezpieczne dla alergików.
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.