Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac JUNIOR HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Materac lateksowy przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym (do 80 kg), w świetnej jakości pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Hevea

589,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Materace dla najmłodszych powinny być dostosowane przede wszystkim do wieku i poziomu rozwoju dziecka. Innych właściwości wymagać należy w przypadku produktu dla niemowląt i dla dzieci starszych. Hevea junior to model zaprojektowany dla użytkowników w wieku szkolnym. Ten lateksowy materac zapewni im spokojny i zdrowy sen. Jego wypełnienie stanowi jednolity, perforowany blok lateksu o grubości 9 cm. Hipoalergiczny materiał ceniony jest ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze, przeciwgrzybicze i antypleśniowe. Wkład wyposażony został w specjalistyczny system kanalików wentylacyjnych. Stały dostęp świeżego powietrza pozwala na utrzymanie produktu w odpowiedniej świeżości oraz eliminuje namnażanie się roztoczy i mikroorganizmów we wnętrzu. Kanaliki dobrze wpływają również na odprowadzanie wilgoci z powierzchni materaca. Lateks jest bardzo trwały i odporny na odkształcenia. Materac posiada elastyczność punktową i ugina się wyłącznie w miejscach nacisku. Właściwość ta sprawia, że bardzo szybko dopasowuje się do zmian pozycji ciała w trakcie snu i optymalnie podpiera kręgosłup. Cecha ta niezbędna jest w materacach dla dzieci, ponieważ źle dobrany model może prowadzić nawet do powstania u nich różnych wad postawy. Na materacu Havea Junior osiąga się pełen stan odprężenia, dlatego że jego wkład nie powoduje ucisku i mięśnie mogą się odpowiednio rozluźnić. Ten produkt jest całkowicie bezpieczny dla alergików, a przy jego produkcji użyto wyłącznie materiałów z atestem „EKO-TEX”. Dla zapewnienia najwyższego stopnia higieny w modelu zastosowano pokrowce posiadające atest „BEZPIECZNY DLA DZIECKA”. Materac Havea Junior posiada takie same właściwości po obu stronach, a ich naprzemienne użytkowanie znacznie wydłuży żywotność produktu. Model jest dostępny w wielu wersjach rozmiarowych.

Uwaga! Producent nie zaleca stosowania materaca na górnych poziomach łóżek piętrowych, gdy barierka jest niższa niż 40 cm.

lateks
Lateks: materiał chętnie wykorzystywany w produktach dla najmłodszych ze względu na antybakteryjne i antyalergiczne właściwości. W jego strukturze nie odkłada się kurz, a przewiewność na wysokim poziomie gwarantuje suche środowisko niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów. Lateks jest elastyczny i odporny na powstanie trwałych zniekształceń.
podkreślnik

Budowa

Materac Hevea Junior


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 11-13 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aloe Green Power
Pokrowiec Aegis Natural Care: dzianina bawełniano-poliestrowa, pikowana owatą 200g. Zastosowano w niej technologię Aegis, która podwyższa higieniczność produktu. Pokrowiec nie rozciągnie się i nie skurczy gdy będziemy go prać zgodnie ze wskazówkami widniejącymi na metce.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Obie strony mają identyczne właściwości więc mogą być używane naprzemiennie.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Materiał należy czyścić w delikatnych detergentach.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Zastosowanie lateksowego wypełnienia pozwala na polecanie produktu dzieciom ze skłonnościami do alergii.
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane