Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac Hevea Family Medicare Plus Zobacz większe

Materac FAMILY MEDICARE PLUS HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac dwustronny wykonany z pianki lateksowej oraz pianki lateksowej Blue Ocean. Idealny dla alergików.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

1 220,75 zł

-5%

1 285,00 zł


Więcej informacji

Materac dwustronny, wykonany z połączenia 7-strefowej pianki lateksowej z jednostronnym blokiem pianki lateksowej Blue Ocean. Lateks zapewnia elastyczność punktową, dobrze dopasowuje się do ciała i podtrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Ponadto posiada właściwości absorbujące nadmiar wilgoci. Dzięki temu materac jest antyalergiczny – blokuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Specjalny system 7 stref komfortu sprawia, że ciało podczas snu posiada jednolitą strefę podparcia. Lateks usprawnia przepływ powietrza, dzięki czemu w lecie ochładza nasz organizm, natomiast w zimie daje uczucie przyjemnego ciepła. Materac dostępny jest w jednym z pokrowców: Tencel Silky Feeling lub Bamboo.


lateks
Lateks: posiada właściwości antyalergiczne – nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby, roztocza i pleśń. Zapewnia elastyczność punktową, dzięki której dopasowuje się do ciała i prawidłowo je podpiera. Budowa lateksu sprawia, że jest idealny dla par, ponieważ nie odczuwamy ruchów partnera podczas snu.
lateks Blue Ocean
Lateks Blue Ocean: posiada w sobie granulki silikonu. Reguluje przepływ powietrza wewnątrz materaca, daje komfortowe uczucie chłodu w lecie oraz przyjemne ciepło podczas zimowych nocy. Absorbuje wilgoć, dlatego sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nadpotliwością (Zastosowanie tego typu lateksu przedłuży świeżość materaca).
podkreślnik


Budowa:

Materac Family Medicare Plus BudowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu: ok. 17 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Bamboo
Bamboo: tkaninę pokrowca tworzy wiskoza bambusowa oraz poliester. Cechuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz odprowadzaniem wilgoci. Dzięki tym właściwościom w obrębie materaca nie gromadzi się kurz oraz nie rozwija się pleśń oraz grzyby. Jest to produkt całkowicie bezpieczny dla alergików, czego potwierdzeniem jest certyfikat Eko-Tex oraz Bezpieczny dla dziecka.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac Family Medicare Plus można używać po obu stronach. Dzięki temu materac wolniej się zużywa. Obie strony posiadają takie same właściwości.

7 stref twardości
7 stref twardości
7 stref komfortu gwarantuje jednolitą strefę podparcia, dzięki której ciało utrzymywane jest podczas snu w prawidłowej pozycji.

Pokrowce do prania
Pokrowiec
Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w pralce w temperaturze 60 st. C. Pozwala to utrzymać materac w nienagannej czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Jego wkład stanowi antyalergiczny lateks, który blokuje rozwój bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.
10 lat gwarancji
Gwarancja 10 Lat
Firma Hevea udziela 10 lat gwarancji na lateksowy wkład materaca oraz 2 lata na cały produkt.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.