Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

20 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac Hevea Family Medicare Plus Zobacz większe

Materac FAMILY MEDICARE PLUS HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac dwustronny wykonany z pianki lateksowej oraz pianki lateksowej Blue Ocean. Idealny dla alergików.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

997,50 zł

-5%

1 050,00 zł


Więcej informacji

Materac dwustronny, wykonany z połączenia 7-strefowej pianki lateksowej z jednostronnym blokiem pianki lateksowej Blue Ocean. Lateks zapewnia elastyczność punktową, dobrze dopasowuje się do ciała i podtrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Ponadto posiada właściwości absorbujące nadmiar wilgoci. Dzięki temu materac jest antyalergiczny – blokuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Specjalny system 7 stref komfortu sprawia, że ciało podczas snu posiada jednolitą strefę podparcia. Lateks usprawnia przepływ powietrza, dzięki czemu w lecie ochładza nasz organizm, natomiast w zimie daje uczucie przyjemnego ciepła. Materac w wersji podstawowej posiada pokrowiec Natural Care Aegis, który można ściągnąć i wyprać nawet w temperaturze 60 st. C. Ponadto w ofercie znajdują się również inne pokrowce: Tencel Silky Feeling, Aloe Green Power oraz Cashmere Beauty.


lateks
Lateks: posiada właściwości antyalergiczne – nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby, roztocza i pleśń. Zapewnia elastyczność punktową, dzięki której dopasowuje się do ciała i prawidłowo je podpiera. Budowa lateksu sprawia, że jest idealny dla par, ponieważ nie odczuwamy ruchów partnera podczas snu.
lateks Blue Ocean
Lateks Blue Ocean: posiada w sobie granulki silikonu. Reguluje przepływ powietrza wewnątrz materaca, daje komfortowe uczucie chłodu w lecie oraz przyjemne ciepło podczas zimowych nocy. Absorbuje wilgoć, dlatego sprawdzi się w przypadku osób mających problemy z nadpotliwością (Zastosowanie tego typu lateksu przedłuży świeżość materaca).
podkreślnik


Budowa:

Materac Family Medicare Plus BudowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Natural Care Aegis: ok. 17 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Natural Care Aegis: niezwykle higieniczny, powleczony specjalną dzianiną antymikrobiotyczną, która jest dodatkowo antybakteryjna, bezzapachowa, bezbarwna. Zapewnia czyste środowisko snu, blokując rozwój bakterii, grzybów, pleśni, roztoczy i drożdży. Pokrowiec został wyprodukowany w specjalnej technologii Aegis Microbe Shield. Dzięki temu jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników i środowiska. Można go prać w temperaturze 60 st. C.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac Family Medicare Plus można używać po obu stronach. Dzięki temu materac wolniej się zużywa. Obie strony posiadają takie same właściwości.

7 stref twardości
7 stref twardości
7 stref komfortu gwarantuje jednolitą strefę podparcia, dzięki której ciało utrzymywane jest podczas snu w prawidłowej pozycji.

Pokrowce do prania
Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w pralce w temperaturze 60 st. C. Pozwala to utrzymać materac w nienagannej czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Jego wkład stanowi antyalergiczny lateks, który blokuje rozwój bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.
10 lat gwarancji
Gwarancja 10 Lat
Firma Hevea udziela 10 lat gwarancji na lateksowy wkład materaca oraz 2 lata na cały produkt.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.