Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Obniżka! Materac Hevea Family Medicare Bio Climalateks Zobacz większe

Materac FAMILY MEDICARE BIO CLIMALATEKS HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac lateksowy, antyalergiczny, wyróżniający się niezwykłą elastycznością punktową oraz sprężystością. Idealny dla osób wrażliwych na alergeny.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

959,50 zł

-5%

1 010,00 zł


Więcej informacji

Family Medicare Bio Climalateks to materac składający się z 7-strefowej, obustronnie perforowanej pianki lateksowej oraz jednostronnej płyty lateksu Bio Climalateks. Warstwa Bio Climalateks posiadająca 10 000 mikrokanalików wpływa na odpowiedni przepływ powietrza, zapewniając prawidłową wentylację. Dzięki temu blokuje rozwój bakterii, grzybów, pleśni, roztoczy i drożdży – jest to więc idealna propozycja dla alergików. Materac posiada elastyczność punktową, która sprawia, że kręgosłup utrzymywany jest w prawidłowej pozycji. Dodatkowo 7 zróżnicowych stref zapewnia jednolitą powierzchnię podparcia. Całość pianki nasączona jest żelem aloe vera, który ma właściwości łagodzące podrażnienia skórne oraz działa antybakteryjnie. Materac jest dostępny w 4 pokrowcach do wyboru: Natural Care Aegis, Tencel Silky Feeling, Aloe Green Power, Cashmere Beauty. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temp. 60 st. C.


lateks
Lateks: posiada doskonałą elastyczność i sprężystość, dlatego dobrze dopasowuje się do ciała oraz utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Jest antyalergiczny – nie powoduje gromadzenia się wewnątrz materaca kurzu, roztoczy, grzybów, pleśni i innych alergenów. Wyróżnia go wysoka wytrzymałość, odporność na odkształcenia.
lateks Bio Climalateks
Lateks Bio Climalateks: posiada 10 000 mikrokanalików, które wpływają na prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz materaca. Blokuje to rozwój bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób wrażliwych i mających problemy z alergiami.
podkreślnik


Budowa:

Materac Family Medicare Bio Climalateks BudowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Natural Care Aegis: ok. 18 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Natural Care Aegis: pokryty specjalną dzianiną antymikrobiotyczną, antybakteryjną, bezzapachową i bezbarwną. Odpowiedni dla osób wrażliwych i skłonnych do alergii – jest bezpieczny dla zdrowia. Dzięki swoim właściwościom blokuje rozwój alergenów. Można go ściągnąć i wyprać w temp. 60 st. C.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac Family Medicare Bio Climalateks jest materacem odwracalnym, posiada dwie strony użytkowe. Pozwala to na równomierne zużywanie materaca.

7 stref twardości
7 stref twardości
Zastosowanie 7 stref komfortu pozwala na zachowanie jednolitej powierzchni podparcia, co z kolei sprawia, że kręgosłup utrzymywany jest w prawidłowej pozycji.

Pokrowce do prania
Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec posiada możliwość ściągnięcia i wyprania w pralce w temperaturze 60 st. C. Dzięki temu utrzymanie go w czystości nie sprawia żadnego problemu.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Wkład lateksowy jest antyalergiczny - nie gromadzi kurzu a także blokuje rozwój grzybów, pleśni i roztoczy. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób skłonnych do alergii.
10 lat gwarancji
Gwarancja 10 Lat
Firma Hevea zapewnia 10 lat gwarancji na lateksowy wkład oraz 2 lata na cały produkt.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.