Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac FAMILY HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Propozycja lateksowa o 7 strefach twardości i grubości 13 cm. Materac odpowiedni dla dziecka w wieku szkolnym. Model objęty 10-letnią gwarancją na wkład.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Promocja
Hevea

991,80 zł

-5%

1 044,00 zł


Więcej informacji

HEVEA FAMILY to model szczególnie polecany dzieciom w wieku szkolnym lub dorosłym o drobnej budowie ciała. Model jest dostępny w atrakcyjnej cenie i wyróżnia się dobrą jakością. Wkład materaca tworzy blok lateksu perforowanego o wysokości 12 cm. Hevea Family znakomicie dopasowuje się do ciała, ponieważ jest elastyczny i został podzielony na siedem stref komfortu. Dzięki nim kręgosłup użytkownika w każdej pozycji jest stabilnie wsparty i utrzymany w ortopedycznym ułożeniu. Dodatkowo lateks zapewnia higienę i przedłuża okres użytkowania materaca. Posiada porowatą strukturę zapewniającą nieustający przepływ powietrza. Stale suche wnętrze jest gwarantem higieniczności, ponieważ w takich warunkach nie powstaje pleśń i nie zalegają roztocza. Do materaca można dobrać sobie zdejmowany pokrowiec ochronny. FAMILY HEVEA to produkt o właściwościach rehabilitacyjnych. Jest dwustronny i odporny na deformacje. Należy do grupy materacy średnio twardych i jest dostosowany do każdego modelu stelaża. Wysokość: 13 cm. Gwarancja: 10 lat na wkład.


pianka lateksowa
Pianka lateksowa: pianka wyprodukowana z lateksu naturalnego (żywica drzewa kauczukowego) i syntetycznego. Lateks zapewnia materacom elastyczność punktową i długoletnią eksploatację. Tworzywo to optymalnie dostosowuje się do kształtów ludzkiego ciała w każdym jego położeniu, czyli zarówno na plechach, na brzuchu, jaki i na boku, zapewniając kręgosłupowi stabilne podparcie. Otworki wewnątrz wkładu lateksowego wentylują powietrze, zapewniając właściwości hipoalergiczne, grzybobójcze i bakteriobójcze materaca.
podkreślnik

Budowa

Materac Hevea Family Budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 14 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Bamboo
Bamboo: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec, którego tkaninę tworzy wiskoza bambusowa oraz poliester. Zastosowanie tego rodzaju materiałów jest gwarancją czystości oraz świeżości. Materiał doskonale przepuszcza powietrze oraz absorbuje nadmiar wilgoci. Zaletą pokrowca jest jego trwałość, zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Posiada certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo dla alergików.
podkreślnik


Twardość:

Twardość Thermomagic

Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Wszystkie pokrowce można wyprać stosując się do zaleceń producenta.

Antyalergiczny
Antyalergiczny
Właściwości pianki lateksowej sprawiają, że materac idealnie nadaje się dla osób cierpiących na alergie.

7 stref komfortu
7 stref komfortu
Różne twardości powierzchni pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji ciała przez całą noc.

Odwracalny
Dwustronny
By materac nie uległ przedwczesnej eksploatacji, należy go regularnie obracać.
podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane