Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

20 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Obniżka! Materac Hevea Comfort Body Max Zobacz większe

Materac COMFORT BODY MAX HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac lateksowy z warstwą pianki Visco i lateksu Blue Ocean. Odpowiedni dla osób mających problemy z alergiami.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

1 558,00 zł

-5%

1 640,00 zł


Więcej informacji

Materac zbudowany z perforowanej pianki lateksowej o 7 strefach. Jednostronnie obłożony warstwą pianki Visco oraz płytą innowacyjnego lateksu Blue Ocean. Materac jest średnio-twardy i posiada dwie strefy użytkowe – korzystanie z obu stron pozwala na wolniejsze zużywanie się. Lateks, dzięki swojej strukturze, zapewnia odpowiednią wentylację. Zapobiega to gromadzeniu się wilgoci na powierzchni materaca. Dzięki temu w materacu nie rozwijają się grzyby, pleśń, roztocza i inne alergeny. Visco to pianka termoelastyczna, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła. Nie powoduje ucisków i odleżyn. Sprawia, że rzadko zmieniamy pozycję snu, dzięki czemu nasz sen jest mocny i głęboki. Materac posiada 4 pokrowce do wyboru: Natural Care Aegis, Tencel Silky Feeling, Aloe Green Power, Cashmere Beauty.


lateks
Lateks: odporny na zużywanie, odkształcanie. Antyalergiczny – nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby, pleśń, grzyby, drożdże i roztocza. Wyróżnia go sprężystość i elastyczność punktowa. Dobrze dopasowuje się do ciała, utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.
Visco
Pianka Visco: pianka termoelastyczna. Dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła. Nie powoduje ucisków mięśni, poprawia krążenie krwi. Zapewnia głęboki i spokojny sen. Zapobiega odleżynom. Niezwykle miękka i komfortowa w użytkowaniu.
lateks blue ocean
Lateks Blue Ocean: dzięki swoim właściwościom wchłania nadmiar wilgoci, znajdujący się na powierzchni materaca. Świetne rozwiązanie dla osób mających problemy z nadmierną potliwością nocną. Płyta zastosowana została w materacu bez użycia kleju.
podkreślnik


Budowa:

Materac Hevea Body Comfort MaxWysokość:

Wysokość w pokrowcu Natural Care Aegis: ok. 24 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Natural Care Aegis: pokrowiec antyalergiczny. Pokryty specjalną dzianiną antymikrobiotyczną. Wyprodukowany w technologii Aegis Microbe Shield. Bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Można go ściągnąć (posiada zamek) i wyprać w pralce w temperaturze 60 st. C.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac posiada dwie różne strefy użytkowe. Stronę z lateksem Blue Ocean świetnie sprawdzającą się w lecie oraz stronę z pianką Visco odpowiednią do stosowania w zimie.

7 stref twardości
7 stref twardości
Materac posiada 7 stref komfortu, które zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz zapewniają jednolitą strefę podparcia.

Pokrowce do prania
Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C. Pozwala to na utrzymanie go w czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały, z których został stworzony produkt, są bezpieczne dla zdrowia i sprawdzą się w przypadku osób mających problemy z alergiami.
15 lat gwarancji
Gwarancja 15 Lat
15-letnia gwarancja obowiązuje na lateksowy wkład materaca, natomiast gwarancja na cały produkt obejmuje 2 lata.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.