Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac Hevea Comfort Body Max Zobacz większe

Materac COMFORT BODY MAX HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac lateksowy z warstwą pianki Visco i lateksu Blue Ocean. Odpowiedni dla osób mających problemy z alergiami.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Promocja
Hevea

1 659,00 zł

-85,00 zł

1 744,00 zł


Więcej informacji

Promo Hevea

Materac zbudowany z perforowanej pianki lateksowej o 7 strefach. Jednostronnie obłożony warstwą pianki Visco oraz płytą innowacyjnego lateksu Blue Ocean. Materac jest średnio-twardy i posiada dwie strefy użytkowe – korzystanie z obu stron pozwala na wolniejsze zużywanie się. Lateks, dzięki swojej strukturze, zapewnia odpowiednią wentylację. Zapobiega to gromadzeniu się wilgoci na powierzchni materaca. Dzięki temu w materacu nie rozwijają się grzyby, pleśń, roztocza i inne alergeny. Visco to pianka termoelastyczna, która dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła. Nie powoduje ucisków i odleżyn. Sprawia, że rzadko zmieniamy pozycję snu, dzięki czemu nasz sen jest mocny i głęboki. Materac posiada 4 pokrowce do wyboru: Natural Care Aegis, Tencel Silky Feeling, Aloe Green Power, Cashmere Beauty.


lateks
Lateks: odporny na zużywanie, odkształcanie. Antyalergiczny – nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby, pleśń, grzyby, drożdże i roztocza. Wyróżnia go sprężystość i elastyczność punktowa. Dobrze dopasowuje się do ciała, utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.
Visco
Pianka Visco: pianka termoelastyczna. Dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła. Nie powoduje ucisków mięśni, poprawia krążenie krwi. Zapewnia głęboki i spokojny sen. Zapobiega odleżynom. Niezwykle miękka i komfortowa w użytkowaniu.
lateks blue ocean
Lateks Blue Ocean: dzięki swoim właściwościom wchłania nadmiar wilgoci, znajdujący się na powierzchni materaca. Świetne rozwiązanie dla osób mających problemy z nadmierną potliwością nocną. Płyta zastosowana została w materacu bez użycia kleju.
podkreślnik


Budowa:

Materac Hevea Body Comfort MaxWysokość:

Wysokość w pokrowcu Natural Care Aegis: ok. 24 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Natural Care Aegis: pokrowiec antyalergiczny. Pokryty specjalną dzianiną antymikrobiotyczną. Wyprodukowany w technologii Aegis Microbe Shield. Bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Można go ściągnąć (posiada zamek) i wyprać w pralce w temperaturze 60 st. C.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac posiada dwie różne strefy użytkowe. Stronę z lateksem Blue Ocean świetnie sprawdzającą się w lecie oraz stronę z pianką Visco odpowiednią do stosowania w zimie.

7 stref twardości
7 stref twardości
Materac posiada 7 stref komfortu, które zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz zapewniają jednolitą strefę podparcia.

Pokrowce do prania
Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C. Pozwala to na utrzymanie go w czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały, z których został stworzony produkt, są bezpieczne dla zdrowia i sprawdzą się w przypadku osób mających problemy z alergiami.
15 lat gwarancji
Gwarancja 15 Lat
15-letnia gwarancja obowiązuje na lateksowy wkład materaca, natomiast gwarancja na cały produkt obejmuje 2 lata.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.