Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac COMFORT HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Lateksowy materac 7-strefowy. Dwie wersje twardości oraz ekskluzywny pokrowiec do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

1 090,00 zł


Więcej informacji

Model Comfort Hevea to wysokiej klasy materac, który składa się z lateksowego wkładu o grubości 14 cm w 7 strefach twardości rozłożonych równomiernie na całej powierzchni. Taka budowa zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i dopasowanie do kształtu ciała. Materiał stosowany jest często podczas rehabilitacji osób z problemami neurologicznymi i ortopedycznymi. O jakości i bezpieczeństwie tej pianki, która dysponuje dużą zawartością lateksu naturalnego (przynajmniej 20%), świadczy fakt posiadania atestu Państwowego Zakładu Higieny. Lateks poprzez właściwości hipoalergiczne zapewnia wysoką higienę snu. Pianka jest przewiewna i nie wyrabia się podczas długotrwałego i intensywnego używania. W jej wnętrzu panuje mikroklimat wrogi grzybom i pleśni. Nie zalega w niej również kurz. Blok lateksu dla ochrony otoczono bawełnianym pokrowcem wewnętrznym. Model jest dostępny w zewnętrznych, antyalergicznych pokrowcach wysokiej jakości i w dwóch wersjach twardości – H2 i H3. Całkowita wysokość materaca to około 16 cm. Jego wkład jest objęty dziesięcioletnią gwarancją. Materac nadaje się do użytku ze stelażami prostymi i regulowanymi. Należy go regularnie obracać, by zachować wszystkie właściwości jak najdłużej.
Uwaga! Materac w rozmiarze 200x200 dostępny jest do 45 dni roboczych.


pianka wysokoelastyczna
Lateks: pianka lateksowa powstaje z połączenia lateksu z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Charakteryzuje się świetną wytrzymałością i elastycznością, doskonale dopasowuje się do ciała, dając mu stabilne podparcie. System kanalików wewnątrz lateksu zapewnia ciągłą wentylację, co daje efekt bakterio- i grzybobójczy.
podkreślnik

Budowa:

Materac Comfort Hevea BudowaWysokość:

Wysokość: ok. 16 cm

wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Bamboo
Bamboo: naturalny pokrowiec w składzie którego zawarto naturalne włókna bambusa połączone z poliestrem. Cechuje się świetną przewiewnością oraz odprowadzaniem wilgoci z powierzchni. Dzięki właściwościom bakteriobójczym oraz antygrzybicznym jest w pełni bezpieczny dla alergików. Posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka oraz Eko-Tex.
podkreślnik


Twardość:
H2
twardość
H3
twardość


7 stref twardości
7 stref komfortu
Rejony o różnej twardości są dostosowane do wagi poszczególnych partii ciała.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Każdy z pokrowców zewnętrznych posiada praktyczny zamek błyskawiczny.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Lateks cechuje się wysoką antybakteryjnością i przewiewnością.
Dwustronny
Dwustronny
Jednorodny blok lateksu ma identyczne cechy z obu stron.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane