Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac Hevea Baby Max Zobacz większe

Materac BABY MAX HEVEA dziecięcy

Nowy produkt

HEVEA

Materac dziecięcy, dwuwarstwowy. Składa się z pianki wysokoelastycznej i lateksu Blue Ocean.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Hevea

255,00 zł


Więcej informacji

Materac przeznaczony dla dzieci do 2 lat. Zbudowany z dwóch warstw – pianki wysokoelastycznej o podwyższonej twardości oraz jednostronnej warstwy lateksu Blue Ocean z dodatkiem żelu silikonowego. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia, uzyskano dobrą przepuszczalność powietrza oraz odpowiednią twardość. Lateks zmniejsza temperaturę na powierzchni materaca, dzięki czemu dziecko nie przegrzewa się i nie tworzą się na jego ciele potówki. Zastosowanie dwóch różnych stron twardości, pozwala korzystać z jednego materaca w pierwszych latach życia. Strona piankowa jest stroną twardą i najlepiej sprawdzi się przypadku noworodków, natomiast strona lateksowa jest średnio-twarda i będzie odpowiednia dla większych dzieci. Materac posiada trzy pokrowce do wyboru: Aegis Natural Care, Medica oraz Aloe Green Power. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 st. C. Na indywidualne zamówienie klienta wykonywane są również nietypowe rozmiary.


lateks blue ocean
Lateks Blue Ocean: jest antyalergiczny – nie gromadzą się w nim bakterie, grzyby, pleśń i roztocza. Posiada elastyczność punktową, dopasowuje się do ciała. Jest trwały i odporny na odkształcenia. Dzięki kanalikowej budowie posiada odpowiednią cyrkulację powietrza. Reguluje temperaturę, nie powoduje przegrzewania się podczas snu.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: wyróżnia ją wysoka przepuszczalność powietrza, sprężystość i elastyczność. Posiada dużą odporność na obciążenia i długą żywotność. Dopasowuje się do ciała, stabilnie podpiera kręgosłup w prawidłowej pozycji.
podkreślnik

Budowa

Materac Baby Max Budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 11 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aegis Natural Care
Pokrowiec Aegis Natural Care: antyalergiczny, prozdrowotny, pokryty specjalną dzianiną mikrobiotyczną. Wykonany w technologii Aegis Microbe Shield. Bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje uczuleń. Posiada zamek, dzięki któremu można go ściągnąć i wyprać w temperaturze 60 st.C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Materac posiada dwie strefy użytkowe, każda z nich posiada inną twardość – strona piankowa jest twarda, strona lateksowa jest średnio-twarda.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
pokrowiec Aegis Natural Care można ściągnąć i wyprać w pralce w temperaturze 60 st. C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
wszystkie materiały użyte do produkcji są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują alergii.
Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka
Pozytywna Opinia
O jakości i bezpieczeństwie produktu świadczy przyznanie mu pozytywnej opinii Instytutu Matki i Dziecka
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.