Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE piankowy Zobacz większe

Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE piankowy

Nowy produkt

PERDORMIRE

Materac piankowy z warstwą tworzywa termoelastycznego.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Promocja
Perdormire

3 140,00 zł

Więcej informacji

Materac Gran Sonno Fresh Wash 2.0 to model zbudowany na bazie pianki Waterfoam. Blok tego materiału ma wysokość 14 cm i stanowi doskonałe podparcie dla ciała, ponieważ dostosowuje się do różnego ciężaru jego poszczególnych partii. Pianka charakteryzuje się dużą przepuszczalnością, jest antybakteryjna i nie wywołuje uczuleń. Jej struktura nie zmienia się podczas użytkowania, dzięki czemu na powierzchni nie powstają wgłębienia. Dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku górną powierzchnię pokryto termoelastyczną pianką Visco Mind o grubości 6 cm. Tworzywo reaguje na temperaturę i nacisk, dzięki czemu staje się plastyczne i odwzorowuje kształty. Powierzchnia ta nie uciska w żaden sposób na ciało i ogranicza ryzyko nocnego cierpnięcia kończyn spowodowanego zaburzeniami w krążeniu krwi. Materac pokrywa tkanina Biocell 40 Fusion o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych. Pokrowiec posiada boczny pas wentylacyjny, który wpływa korzystnie na aktywną wymianę powietrza między wypełnieniem i otoczeniem. Całkowita wysokość produktu wynosi 28 cm. Maksymalne obciążenie ortopedyczne – 150 kg.

UWAGA! Materace w rozmiarze 80x200 oraz 90x200 dostępne są do 6 tygodni!

pianka Mindfoam
Visco Mind®: materiał zmieniający strukturę pod wpływem nacisku i ciepła ciała. Pianka zapada się delikatnie i perfekcyjnie odwzorowuje kształty. Po ustaniu oddziaływania tych czynników zewnętrznych wolno odzyskuje wyjściową formę. Ma działanie antybakteryjne i może być używana przez alergików.
pianka Waterfoam
Pianka Waterfoam: rodzaj pianki visco-elastycznej, produkowanej na bazie wody. Jest bardzo sprężysta, elastyczna i trwała. Charakteryzuje ją także odpowiedni stopień plastyczności, dzięki czemu nie wywołuje nacisku zwrotnego. Jest bardzo przewiewna, dlatego zapewnia utrzymanie odpowiednie temperatury podłoża podczas wypoczynku.
podkreślnik

Budowa:

Materac Gran Sonno Fresh Wash 2.0

Wysokość:

Wysokość wkładu: 20 cm;
Wysokość całkowita: 28 cm;
pokr_dol


Pokrowiec:

Pokrowiec Biocell Fusion
Pokrowiec Biocell 40 Fusion: prozdrowotny materiał posiadający w swoim składzie węgiel, wiskozę i srebro. Jest niezwykle higieniczny i pomaga w rozładowaniu ładunków elektrostatycznych. Materiał jest bezpieczny dla alergików, chroni przed rozmnażaniem się pleśni, roztoczy i drobnoustrojów. Jest wyposażony w pas wentylacyjny. Pokrowiec jest rozpinany i schnie od 6 do 24 godzin w normalnych warunkach.
podkreślnik

Twardość:

twardosc5
Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Może być prany w temp. nieprzekraczającej 30 st.C.

Antyalergiczny
Antyalergiczny
Aktywna wentylacja powietrza sprawia, że produkt jest wolny od kurzu, roztoczy i alergenów.

Wyrób medyczny
Wyrób medyczny
Właściwie podpiera kręgosłup w każdym punkcie i pomaga w utrzymaniu go we właściwej płaszczyźnie przez całą noc.

podkreślnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane