Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Piankowy materac o średniej twardości w antyalergicznym pokrowcu.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Mollyflex

1 670,00 zł


Więcej informacji

Materac Giotto jest modelem o ortopedycznych właściwościach. Jest przeznaczony w szczególności dla osób preferujących wypoczynek na nieco twardszych podłożach. Sprawdzi się doskonale w przypadku problemów z kręgosłupem. Wypełnienie materaca składa się z dwóch warstw pianek o różnych właściwościach. Tworzywo Viscofoam Waterlily zapewnia stabilność całej konstrukcji i sprawia, że nacisk wywierany na podłoże jest równomiernie rozprowadzany na całej powierzchni. Drugim materiałem jest pianka Polilattex odpowiadająca za właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jego odpowiednie ułożenie wpływa natomiast na właściwe odprężenie mięśni i ich pełną regenerację w trakcie wypoczynku. Całe wypełnienie jest przewiewne, dzięki czemu nie odkładają się w nim kurz i roztocza. Rdzeń materaca objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Zewnętrzną warstwę materaca stanowi zdejmowany pokrowiec z tkaniny Sensovel®. Materiał może być prany w temp. 30 st.C., co ułatwia zachowanie produktu w stałej świeżości. Wysokość całkowita: 20 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam Waterlily: materiał stanowiący bazę we wszystkich materacach firmy Mollyflex. Doskonale absorbuje, a następnie stopniowo i równomiernie rozkłada ciężar ciała na podłożu. Pianka posiada otwartokomórkową strukturę i reagując na ciepło ciała, dopasowuje się do niego. Gęstość 53 kg/m².
pianka polilatex
Pianka Polilatex: pianka zapewniająca najlepsze podparcie dla kręgosłupa w każdym jego odcinku. Ten wysokoelastyczny materiał cechuje się sprężystością na wysokim poziomie. Jest to tworzywo pozyskiwane bez udziału szkodliwych substancji (CFC). Gęstość 28 kg/m².
podkreślnik

Budowa

Materac Giotto Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Sensovel: ok. 20 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Sensovel
Sensovel: tkanina wykonana z włókna wiskozowego, które pozyskiwane jest z celulozy drzewnej. Materiał jest delikatny i higieniczny. Pokrowiec sprawnie pochłania wilgoć i ułatwia szybki przepływ powietrza przez wypełnienie materaca. Temp. prania – 30 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćDo stelaży regulowanych
Do stelaży regulowanych
Model może być użytkowany ze stelażami regulowanymi wielopłaszczyznowo.

Ortopedyczny
Ortopedyczny
Zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa, niezależnie od pozycji śpiącego użytkownika.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
Jest bezpieczny dla osób borykających się z problemem alergii i uczuleń.

Pakowany próżniowo
Pakowany próżniowo
Materac nie uszkodzi się i nie zanieczyści podczas transportu.
Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Materiał nadaje się do czyszczenia w temp. 30 st.C.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane