Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac GELTEX QUANTUM SUN SEMBELLA piankowy Zobacz większe

Materac GELTEX QUANTUM SUN SEMBELLA piankowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Wysokiej jakości materac Geltex Quantum Sun z innowacyjnym wkładem z pianki hybrydowej.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Sembella
Gwarancja satysfakcji

1 349,00 zł


Więcej informacji

Piankowy materac Geltex Quantum Sun to jedna z propozycji z nowej serii GELTEX. Jest to innowacyjny produkt o właściwościach ortopedycznych. Dzięki siedmiu strefom o zróżnicowanej twardości każda część ciała podparta jest stabilnie, a kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Wkład materaca stanowi żelowa pianka Geltex o podwyższonej gęstości i wytrzymałości na odkształcenia, dzięki czemu produkt zachowuje swoje właściwości przez długie lata. Struktura pianki charakteryzuje się otwartokomórkową budową, dzięki czemu w obrębie materaca zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, co przekłada się na świeże i czyste środowisko snu. Przepływ powietrza w produkcie usprawnia również wysoce przewiewny, zdejmowany pokrowiec, który należy odświeżać w temperaturze do 60 st.C. Jakość produktu potwierdza aż 10-letnia gwarancja od producenta, którą objęty został wkład materaca.

pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: żelowy materiał o otwartej i elastycznej strukturze, która przekłada się na prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Materiał ten charakteryzuje się również doskonałą wentylacją, która przekłada się na utrzymanie odpowiedniej temperatury w obrębie materaca, dzięki czemu tworzy komfortowe i zdrowe warunki snu.
podkreślnik

Budowa

Materac Geltex Quantum Sun piankowyWysokość:

Wysokość całkowita: ok. 18 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec
Pokrowiec: wysoce przewiewny pokrowiec, który wspomaga wentylację wkładu materaca. Pokrowiec można łatwo i szybko ściągnąć, dzięki umieszczeniu zamka rozdzielczego. Producent zaleca pranie w pralce w temperaturze do 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H3:

twardość

podkreślnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 10 latGwarancja 10 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
ortopedycznyProdukt ortopedyczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.