Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy Zobacz większe

Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Siedmiostrefowy materac Geltex Quantum Star o właściwościach rehabilitacyjnych.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Promocja
Sembella
Gwarancja satysfakcji

1 999,00 zł

-340,00 zł

2 339,00 zł


Więcej informacji

Materac Geltex Quantum Star to nowość w ofercie producenta Sembella. Model tworzą dwie warstwy wysokiej jakości hybrydowej pianki Geltex. Materiał ten tworzy niezwykle komfortowe podłoże snu. Dzięki otwartej i elastycznej strukturze materiału powierzchnia doskonale podpiera ciało, które utrzymane zostaje w zdrowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Taki efekt udało się uzyskać dzięki siedmiu strefom twardości, którymi charakteryzuje się powierzchnia materaca. Klienci z pewnością docenią doskonałą wentylację w obrębie produktu, która przekłada się na zachowanie optymalnej temperatury zarówno podczas ciepłych letnich wieczorów, jak i zimowych nocy. Taka budowa pozwala na zachowanie świeżego i czystego środowiska snu, wolnego od niebezpiecznych mikroorganizmów. Zwieńczeniem materaca Geltex Quantum Star jest delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która dodatkowo usprawnia wymianę powietrza z otoczeniem. Potwierdzeniem jakości produktu jest aż 10-letnia gwarancja, która obejmuje wkład materaca. Wysokość materaca wynosi ok. 22 cm.

pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: materiał o otwartej i elastycznej strukturze. Innowacyjna pianka z aktywną wentylacją, która doskonale wyrównuje temperaturę w zależności od warunków panujących w sypialni. W obrębie materaca tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości, które zapewniają stabilne utrzymanie ciała na całej długości. Jest to materiał trwały, odporny na odkształcenia oraz działanie wilgoci i ciepła.
podkreślnik

Budowa

Materac Geltex Quantum Star piankowyWysokość:

Wysokość całkowita: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec
Pokrowiec: elegancki pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która ułatwia przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca. Dzięki uchwytom po bokach przenoszenie materaca w inne miejsce nie stanowi problemu. Dodatkowo zamek rozdzielczy ułatwia ściągnięcia pokrowca w celu wyprania w temperaturze 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H3:

twardość

podkreślnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac jednostronny
gwarancja 10 latGwarancja 10 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
ortopedycznyProdukt ortopedyczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.