Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA sprężynowy Zobacz większe

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA sprężynowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Sprężynowy materac Geltex Quantum Moon w higienicznym, zdejmowanym pokrowcu.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Promocja
Sembella
Gwarancja satysfakcji

1 899,00 zł

-440,00 zł

2 339,00 zł


Więcej informacji

Materac Geltex Quantum Moon to sprężynowy model z najnowszej kolekcji producenta Sembella. Jest to propozycja dla osób, które cenią trwałość i wytrzymałość produktu przy zachowaniu odpowiedniego komfortu wypoczynku. Wkład materaca tworzą wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, które zapewniają stabilne i ortopedyczne podparcie każdej części ciała, niezależnie od zajmowanej pozycji podczas snu. Warstwę komfortową po obu stronach tworzy innowacyjna pianka Geltex, dzięki której kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej anatomicznej pozycji. Zaletą tego materiał jest również otwarta i elastyczna struktura, która zapewnia wentylację na najwyższym poziomie. Przekłada się to na niezwykle czyste i świeże środowisko snu, wolne od alergenów oraz niebezpiecznych mikroorganizmów. Materac wykończony został elastycznym pokrowcem regulującym wilgotność w obrębie produktu. Wkład materaca Geltex Quantum Moon objęty został aż 10-letnią gwarancją od producenta.

sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: system, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnym woreczku, dzięki czemu pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Zapewniają stabilne i ortopedyczne podparcie kręgosłupa na całej długości. Na jednym metrze kwadratowym umieszczonych zostało aż 266 sprężyn.

pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: innowacyjny materiał o otwartej i elastycznej strukturze. Pianka charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia oraz działanie wilgoci i ciepła. Dzięki aktywnej wentylacji w obrębie pianki zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, która wpływa higieniczność całego produktu.
podkreślnik

Budowa

Materac Geltex Quantum Moon piankowyWysokość:

Wysokość całkowita: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec
Pokrowiec: elastyczny, zdejmowany pokrowiec o właściwościach regulujących wilgotność na powierzchni materaca. Przepuszczalna struktura tkaniny zapewnia stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza produktu. W celu zachowania właściwości pokrowca należy go prać w temperaturze do 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H3:

twardość

podkreślnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 10 latGwarancja 10 lat
7 stref twardości7 stref twardości
antyalergicznyAntyalergiczny
ortopedycznyProdukt ortopedyczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.