Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Produkt o średniej twardości wykonany z pianki Visco i Eliocell o całkowitej wysokości 25 cm.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 301,00 zł


Więcej informacji

Poszczególne warstwy modelu Galaxy Viscostar zostały dobrane tak, aby razem tworzyć wygodny materac, służący przez wiele lat. Trzon produktu stanowi wysokoelastyczna, przewiewna pianka Eliocell. Dzięki otwartokomórkowej budowie powietrze przepływa swobodnie przez całą warstwę materiału. Odpowiednia cyrkulacja wewnątrz konstrukcji chroni ciało człowieka przed przegrzaniem oraz zapobiega powstawaniu skupisk kurzu. Pianka posiada pięć niezależnych stref twardości, które umożliwiają, dokładne dopasowanie się do kształtu ciała i tworzą optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materiał Visco jest jednym z najpopularniejszych tworzyw, stosowanych do wypełnienia materacy. Swoją popularność uzyskał dzięki niespotykanym właściwościom termoplastycznym. Pianka pod wpływem wysokiej temperatury staje się podatna na odkształcenia i odzwierciedla kształt tułowia użytkownika i tworzy dla niego optymalne podparcie, jednocześnie zapewniając wysoki komfort snu. Pokrowiec Aluga, w jakim znajduje się materac, zawiera ekstrakt z alg morskich, które pozytywnie wpływają na cały organizm.

pianka Eliocell
Pianka Eliocell: Tworzywo o strukturze komórkowej pozwalającej na swobodny przepływ powietrza wewnątrz konstrukcji materaca. Dobra wentylacja ogranicza nadmierną potliwość ciała podczas snu oraz zapobiega rozwojowi szkodliwych roztoczy we wnętrzu produktu.
pianka lavender
Pianka termoelastyczna: Materiał, który pod wpływem temperatury uplastycznia się i przylega do ciała, redukując w ten sposób nacisk. Rano, po ostygnięciu, powraca do swojej pierwotnej formy. Spanie na produkcie zawierającym piankę termoplastyczną daje przede wszystkim uczucie niezwykłej miękkości oraz komfortu.
podkreślnik

Budowa

Materac Galaxy Viscostar Budowa


Wysokość:

Wysokość w pokrowcu Algua: ok. 25 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Algua
Algua: Tkanina została uszyta z włókien o dobrych właściwościach absorpcji wilgoci. W strukturze materiału umieszczone są kapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina. Podczas użytkowania, ze struktury pokrowca uwalniane są witaminy, minerały i inne dobroczynne substancje, które działają kojąco na skórę użytkownika. Dodatkowo badania potwierdzają dobroczynny wpływ alg morskich tego gatunku na układ immunologiczny. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze do 60°C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćAntyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały wykorzystane do produkcji materaca mają właściwości, które zabezpieczają produkt przed rozwojem roztoczy wewnątrz konstrukcji. Pokrowiec z możliwością prania pomaga utrzymać materac w czystości.

Ekologiczne kleje
Ekologiczne kleje
Marka Materasso dba o środowisko naturalne, dlatego w procesach produkcyjnych stosuje się substancje bezpieczne dla otoczenia.

Gwarancja 3 lata
Gwarancja 3 lata
Model Galaxy Viscostar posiada 3 lata gwarancji producenckiej obejmującej nieprawidłową pracę produktu lub odkształcenia.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane