Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac FAMILY MILD 80x200 piankowy

Nowy produkt

HILDING

Materac o wkładzie woreczkowym siedmiostrefowym obłożonym z jednej strony lateksem, z drugiej  pianką wysokoelastyczną w zdejmowanym do prania pokrowcu Hypo Relaxtic

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępny w 24h!

Ostatnie sztuki!

439,20 zł

-20%

549,00 zł


Więcej informacji

Family Mild jest to produkt składający się z trzech warstw wypełniających. Środkowy poziom pełni funkcję nośną i wykonany jest z licznych sprężyn kieszeniowych. Wszystkie spirale umieszczone zostały w oddzielnych, materiałowych kieszeniach, które umożliwiają im indywidualny tryb pracy. Pod wpływem nacisku wkład ugina się w zróżnicowanym stopniu, co gwarantuje idealne podparcie ciała. Warstwa ta odłożona jest z obu stron nowoczesnymi piankami. Po jednej z nich znajduje się lateks, który wykonany jest w min 20% z naturalnego kauczuku. Materiał ten jest bardzo trwały, sprężysty i szybko wraca do swojej pierwotnej formy. Lateks ma właściwości antybakteryjne oraz doskonale przepuszcza powietrze, co czyni z niego powierzchnię idealną na ciepłe letnie noce. Po przeciwnej stronie została umieszczona pianka Flexifoam. Powierzchnia tego tworzywa została specjalnie wyprofilowana. Użytkownik odczuwa przyjemny, delikatny masaż, który potęguje uczucie relaksu. Pokrowiec Relaxtic nasączony jest ekstraktem aloesu, który łagodzi podrażnienia skóry.

UWAGA! Materac ten jest modelem z ekspozycji i posiada defekt w postaci zmechaceń pokrowca, przez co został na niego nałożony rabat (-20%). Rabat jest już uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

 

pianka_visco

Sprężyna Kieszeniowa: Sprężyny te zostały umieszczone w osobnych kieszonkach. Dzięki temu uzyskano znacznie bardziej niezależną pracę materaca i wyeliminowano wiele niedogodności materacy bonelowych. Na materacach sprężynowych nie tworzy się efekt niecki ani fali, przez co bardzo dobrze zachowują się dla par.

pianka_visco

Pianka Flexifoam: To rodzaj pianki o podwyższonej elastyczności opracowanej przez firmę HILDING. Pianka ta wraz z korzystną ceną niesie także większą żywotność i oddychalność w porównaniu z piankami poliuretanowymi. Ponadto dzięki dodatkowym profilowaniom producent uzyskuje dodatkowe właściwości np. efekt masażu.

pianka_visco

Lateks: Jest on bardzo popularnie stosowany jako obłożenie materacy kieszeniowych. Lateks jest bardzo elastyczny, przez co pozwala swobodnie działać sprężynom kieszeniowym. Ponadto jest to też jeden z higieniczniejszych i bardziej żywotnych materiałów stosowanych w materacach.

podkreslnik

Budowa

- Pokrowiec Hyporelaxtic;

pokr_gora

- Warstwa profilowanego lateksu (3cm);

pianka_profil_term

- Wkład 7-mio polowej sprężyny kieszeniowej (ok. 270szt/m2);

pianka_profil_term

- Warstwa profilowanej pianki Flexifoam (3cm);

podstawa

- Pokrowiec Hyporelaxtic;

zakonczenie pokrowca

 

Wysokość

Wysokość wkładu:

19cm;

Wysokość

całkowita:

20cm;

pokr_dol

 

Pokrowiec

lato_zima_fortte

Hyporelaxtic: Materac Family Mild występuje w pokrowcu Hypo Relaxtic. Jest to bardzo higieniczny hypoalergiczny pokrowiec, który nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. Pokrowiec ma właściwości antystatyczne dzięki czemu nie przyciąga kurzu, a tkanina nasączona jst wyciągiem z aloesu, który ma dobroczynny wpływ na skórę.

podkreslnik

Twardość


twardosc7

5-stref

Materac Dwustronny

Materac Family Mild nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana zwiększa żywotność materaca.

5-stref

Gwarancja 5 Lat

Materac Family Mild posiada 5 lat pełnej gwarancji producenta, która obejmuje odkształcenia i nie prawidłową pracę materaca.

5-stref

Pokrowiec do prania

Family Mild występuje w pokrowcu nadającym się do prania w temperaturze do 60ºC.

5-stref

7 stref twardości.

Materac posiada 7 stref o różnych twardościach dzięki którym dokładniej dopasowuje się do ciała i lepiej zachowuje się w przypadku spania na boku.

5-stref

Materac Rolowany

Materac jest wysyłany w formie zrolowanej. Jest to jego oryginalny sposób pakowania. Po odpakowaniu go materac potrzebuje ok. 72h do powrócenia do swojej oryginalnej formy.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.