Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac na sprężynie kieszeniowej z grubymi warstwami kokosu oraz pianki termoelastycznej; dostępny w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Gratis
Janpol

1 336,00 zł


Więcej informacji

EREBU DREAM został skonstruowany na podstawie modelu EREBU od firmy JANPOL. Jego wkład stanowią sprężyny kieszeniowe. Formatka zawiera 260 sprężyn/m2, które są umieszczone w osobnych przegrodach i podzielone na strefy o różnej twardości. Ich elastyczność punktowa gwarantuje właściwe ułożenie kręgosłupa. Materac obłożono obustronnie grubą płytą kokosu odpowiedzialnego za stabilne podparcie. Kokos absorbuje całą wilgoć i zapobiega powstawianiu pleśni. Ułatwia też obieg powietrza w wypełnieniu. Dodatkowo we wkładzie znajdują się warstwy pianki termoelastycznej Visco o grubości 4 cm, które bardzo dobrze dopasowują się do ciała. Pianka zmienia swoją strukturę pod wpływem temperatury i nacisku. Daje ciału uczucie otulenia. Materac jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru. Erebu Dream to model o szerokich parametrach ceniony przez wielu użytkowników za antyalergiczność i cechy ortopedyczne. Ma średni stopień twardości i wysokość 25,5 cm. Producent rekomenduje jego regularne obracanie i stosowanie wyłącznie w połączeniu ze stelażem prostym.

pianka_visco
Sprężyna kieszeniowa: Sprężyny woreczkowe (kieszeniowe) otulone materiałem, niestykające się ze sobą. Te specyficzne kieszenie połączone są ze sobą w jednym miejscu. Daje to nie tylko bardzo dużą sprężystość punktową (powierzchnia materaca ugina się tylko w punktach ucisku), ale też zapewnia bardzo cichą eksploatację. Świetne podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa zapewnia 7 stref twardości. Sprężyna kieszonkowa idealnie współgra z materacami o przeznaczeniu rehabilitacyjnym.

pianka_visco
Kokos: Kokos jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Zastosowanie go w materacu powoduje efekt usztywniający. Kokos jest lekki i przewiewny, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot i wilgoć. Posiada właściwości antyalergiczne.

pianka_visco
Pianka Visco: Uzyskana przez zaawansowane technologicznie metody wulkanizacji pianka Visco lub termoelastyczna jest coraz częściej stosowana i doceniana w materacach. Materiał dopasowuje się do ciała pod naciskiem i temperaturą, otula osobę śpiącą jak forma. Dzięki temu pianka ta najbardziej ze wszystkich redukuje naciski podczas snu, zapewniając prawidłowe podparcie ciała na całej długości.

podkreslnik

Budowa:
Materac Erebu Dream Janpol Budowa

Wysokość:

Wysokość wkładu: 23,5 cm
Wysokość całkowita: 25,5 cm
pokr_dol


Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Stressfree: Materac EREBU DREAM standardowo występuje w wysokiej jakości pokrowcu STRESSFREE. Tkanina posiada włókna węglowe, które działają antystatycznie. Ściągając jony z naszego ciała, podnosi komfort snu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 60 stopni. Można go zdjąć przy pomocy zamka rozdzielczego.


Twardość:

twardosc7
podkreslnik
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Erebu Dream nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Dobry Wybór Dla Par
Dzięki swojej konstrukcji materac Erebu Dream posiada bardzo dużą tolerancję wagową.

5 stref
Pokrowiec do prania
Materac Erebu Dream można zamówić w pokrowcu, który nadaje się do prania w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Produkt Polski
Materac Erebu Dream został wyprodukowany w Polsce przez firmę Janpol.

5 stref
Certyfikat Oeko - Tex 100
Tkanina pokrowca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

podkreslnik
Informację o wybranym gratisie prosimy wpisać w pole "informacje dodatkowe".
W ramach promocji można wybrać tylko jeden gratis.
promocja
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
profilowana poduszka termoelastyczna janpol
poduszka antystres
poduszka mikrofibra
celliant sleep
stelaż arcadia II economy
Gratisowy stelaż w rozmiarze zamówionego materaca
nakładka pikowana medical
kołdra microfibra
Dedykowane rozmiary kołdry i nakładki: do rozmiaru 140x200 cm – kołdra 155x200 cm, od rozmiaru 160x200 cm – kołdra 200x220 cm.
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek:
poduszka lateksowa
poduszka lateksowa profilowana
poduszka smart latex
poduszka smart latex profilowana

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane