Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac na sprężynie kieszeniowej z grubymi warstwami kokosu oraz pianki termoelastycznej; dostępny w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

1 279,00 zł


Więcej informacji

EREBU DREAM został skonstruowany na podstawie modelu EREBU od firmy JANPOL. Jego wkład stanowią sprężyny kieszeniowe. Formatka zawiera 260 sprężyn/m2, które są umieszczone w osobnych przegrodach i podzielone na strefy o różnej twardości. Ich elastyczność punktowa gwarantuje właściwe ułożenie kręgosłupa. Materac obłożono obustronnie grubą płytą kokosu odpowiedzialnego za stabilne podparcie. Kokos absorbuje całą wilgoć i zapobiega powstawianiu pleśni. Ułatwia też obieg powietrza w wypełnieniu. Dodatkowo we wkładzie znajdują się warstwy pianki termoelastycznej Visco o grubości 4 cm, które bardzo dobrze dopasowują się do ciała. Pianka zmienia swoją strukturę pod wpływem temperatury i nacisku. Daje ciału uczucie otulenia. Materac jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru. Erebu Dream to model o szerokich parametrach ceniony przez wielu użytkowników za antyalergiczność i cechy ortopedyczne. Ma średni stopień twardości i wysokość ok. 26 cm. Producent rekomenduje jego regularne obracanie i stosowanie wyłącznie w połączeniu ze stelażem prostym.

sprężyny kieszeniowe
Sprężyna kieszeniowa: Sprężyny woreczkowe (kieszeniowe) otulone materiałem, niestykające się ze sobą. Te specyficzne kieszenie połączone są ze sobą w jednym miejscu. Daje to nie tylko bardzo dużą sprężystość punktową (powierzchnia materaca ugina się tylko w punktach ucisku), ale też zapewnia bardzo cichą eksploatację. Świetne podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa zapewnia 7 stref twardości. Sprężyna kieszonkowa idealnie współgra z materacami o przeznaczeniu rehabilitacyjnym.

kokos
Kokos: Kokos jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Zastosowanie go w materacu powoduje efekt usztywniający. Kokos jest lekki i przewiewny, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot i wilgoć. Posiada właściwości antyalergiczne.

pianka_visco
Pianka Visco: Uzyskana przez zaawansowane technologicznie metody wulkanizacji pianka Visco lub termoelastyczna jest coraz częściej stosowana i doceniana w materacach. Materiał dopasowuje się do ciała pod naciskiem i temperaturą, otula osobę śpiącą jak forma. Dzięki temu pianka ta najbardziej ze wszystkich redukuje naciski podczas snu, zapewniając prawidłowe podparcie ciała na całej długości.

podkreslnik

Budowa:
Materac Erebu Dream Janpol Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: ok. 26 cm
pokr_dol

Pokrowce:

pokrowiec tencel
Pokrowiec Tencel: antybakteryjny pokrowiec zapewniający ochronę przed rozwojem i gromadzeniem alergenów. Dzięki doskonałej przepuszczalności powietrza oraz wchłanialności wilgoci tworzy niezwykle higieniczne warunki snu. Aby pokrowiec zachował swoje właściwości przez długi czas, należy go prać w warunkach domowych w 40 st.C.

pokrowiec silver protect
Pokrowiec Silver Protect: miękka dzianina zawierająca włókna srebra, których obecność skutecznie chroni przed namnażaniem bakterii. Pokrowiec nie przyciąga kurzu oraz niweluje nieprzyjemne zapachy. Nadaje się do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 st.C. Pokrowiec charakteryzuje się wysoką odpornością na wielokrotne pranie.
podkreslnik


Twardość:

twardość średnia

podkreslnik
dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja 5 latGwarancja 5 lat
antyalergicznyAntyalergiczny


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane