Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac CONTOUR LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy Zobacz większe

Materac TEMPUR ORIGINAL LUXE COOLTOUCH

Nowy produkt

TEMPUR

Wysoki materac piankowy z higienicznym pokrowcem.

Więcej szczegółów

Tempur

7 864,00 zł

Więcej informacji

Materac Tempur Original Luxe jest modelem o całkowitej wysokości 30 cm. Jego wypełnienie składa się z najlepszej jakości materiałów Tempur. W podstawie znajdują się dwie warstwy pianki DuraBase o łącznej wysokości 16 cm. Stanowią stabilne podparcie dla ciała i właściwie podtrzymują kręgosłup użytkownika. Nad nimi umieszczono materiał wspierający Tempur o grubości 9 cm oraz komfortową piankę – 5 cm. Obie zapewniają wyjątkowy komfort i redukują naciski. Dopasowują się z łatwością do sylwetki i redukują potrzebę częstych zmian pozycji podczas snu. Materac Tempur Original Luxe Cooltouch wyposażono dodatkowo w technologię CoolTouch, która eliminuje nadmiar ciepła z posłania i pozwala na utrzymanie temperatury na poziomie zapewniającym regenerujący wypoczynek. Model jest dostępny w odpornym na roztocza i alergeny pokrowcu QuickRefresh, który można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Spód produktu jest antypoślizgowy, dzięki czemu nie przesuwa się na stelażu w trakcie użytkowania. Materac może być stosowany ze stelażami regulowanymi.

Komfortowy materiał Tempur
Komfortowy materiał Tempur: rodzaj pianki termoelastycznej wrażliwej na ciepło i nacisk. Materiał wolno uplastycznia się i dopasowuje do sylwetki, nie napiera na ciało.

materiał tempur hm
Materiał wspierający Tempur: elastyczny i przewiewny materiał zapewniający ergonomiczne podparcie dla ciała. Pomaga we właściwym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni materaca.

materiał tempur hm
Technologia CoolTouch: materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Przejmuje nadmiar ciepła i odprowadza je poza powierzchnię materaca. Zapobiega nocnej potliwości i przegrzaniu się organizmu.

Materac Contour Luxe Cooltouch Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Contour Luxe Cooltouch budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
30 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: jest wykonany z miękkiej tkaniny, która szybko pochłania wilgoć z powierzchni, zapewniając tym samym suche środowisko snu. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny i może być czyszczony w temp. nieprzekraczającej 60 st.C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc5

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia Tempur
Tempur jako jedyna firma posiada licencję Fundacji Kosmicznej i może oznaczać swoje produkty emblematem „Certyfikowana Technologia”.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
O jakości wyrobu świadczy jego dziesięcioletnia gwarancja.

jednostronny
Jednostronny
Najwyższy komfort snu zapewnia powierzchnia pokryta materiałem termoelastycznym.

stelaże regulowane
Do stelaży regulowanych
Wypełnienie nie utraci swoich właściwości podczas zginania na stelażach regulowanych.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.