Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac COMFORT SLEEPMED piankowy Zobacz większe

Materac COMFORT SLEEPMED piankowy

Nowy produkt

SLEEPMED

Piankowy materac zapewniający optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 15 dni roboczych

Promocja
Sleepmed

1 233,70 zł

-35%

1 898,00 zł


Więcej informacji

Model Comfort, dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej VitaRest® oraz wysokoelastycznej VPPHR Soft, optymalnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała i gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Dwie warstwy materiału VPPHR o porowatej strukturze różnią się twardością, a zastosowana w nich technologia Aiforce wymusza aktywną wymianę powietrza z otoczeniem. Suche wnętrze zapewnia higieniczność, ponieważ uniemożliwia rozwój grzybów i roztoczy. Ruchoma warstwa pianki termoelastycznej pod wpływem ciepła ciała i jego nacisku dokładnie odwzorowuje kształty. Jej powierzchnia jest specjalnie profilowana i podzielona na 7 stref twardości, dzięki którym kręgosłup jest prawidłowo podparty w każdym punkcie. Cały wkład mieści się w nowoczesnym pokrowcu Merced z wbudowaną taśmą wentylacyjną. Całkowita wysokość produktu wynosi ok. 20 cm.

Podczas zakupu materaca należy pamiętać o tym, że właściwie dobrany nie powinien w żadnym miejscu naciskać na ciało, ani zbytnio zapadać powodując jego nienaturalne ułożenie. Niezwykle istotną kwestią jest odnalezienie modelu o optymalnej twardości, właściwej do wagi użytkownika. W przypadku materaca Comfort producent oferuje 4 warianty różniące się kolejnością rozlokowania pianek, a co za tym idzie twardością powierzchni. Zmiany twardości materaca można dokonać w każdym momencie, poprzez jego odwrócenie lub wyjęcie pianki termoelastycznej i przełożenie jej na drugą stronę. Dodatkowo osoby preferujące bardzo twarde podłoża do spania mogą dokupić i wyposażyć produkt w matę kokosową. Tworzywo to wpłynie także korzystnie na wytrzymałość materaca oraz cyrkulację powietrza w jego wnętrzu.

Uwaga! W wypełnieniu materaca w wersji podstawowej nie znajduje się mata kokosowa i można ją dokupić w przypadku chęci podniesienia twardości podłoża. Mata może być wstawiona na dowolnym poziomie wypełnienia i w każdym momencie bez problemu przełożona lub wyjęta.

Znaczne zwiększenie twardości – mata powinna zostać umieszczona pomiędzy kremową piankę VitaRest®, a znajdującą się poniżej pianką wysokoelastyczną.

Lekkie poprawienie twardości podłoża – mata kokosowa znajduje pod wszystkimi warstwami wypełnienia.

Mata Kokosowa

pianka_flexifoam
Pianka wysokoelastyczna: trwały materiał odporny na deformacje zapewnia stabilność całej konstrukcji. Pianka jest przewiewna i elastyczna, a jednocześnie nie wywołuje żadnego nacisku na ciało.
pianka_termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: innowacyjny materiał wrażliwy na temperaturę i nacisk. Zwany jest także pianką leniwą, ponieważ jego powierzchnia zapada się bardzo wolno i perfekcyjnie odwzorowuje kształty.
podkreślnik

Budowa

Materac Salsa Budowa
Materac SleepMed twardość
Materac SleepMed twardośćWysokość:

Wysokość w pokrowcu Merced: ok. 20 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Marced
Marced: materiał stworzony z dzianiny poliestrowej w kolorze białym. Tkanina posiada specjalne perforacje sprawiające wrażenie lekkiego masażu podczas użytkowania. Pokrowiec przepuszcza powietrze, a zawarta w nim taśma 3D sprawnie wentyluje wkład. Posiada wszyty zamek, który ułatwia jego zdjęcie w celu wyprania w temp. nieprzekraczającej 60 st.C.
podkreślnik
7 stref twardości
7 stref twardości
Gwarantuje optymalne podparcie kręgosłupa bez względu na to, w jakiej pozycji śpi użytkownik.

materac odwracalny
Materac dwustronny
Obie powierzchnie przystosowane są do użytkowania i różnią się twardością.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Materiał zgodnie z zaleceniami producenta powinien być prany w temp. nieprzekraczającej 60 st.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały zastosowane w produkcie nie zawierają szkodliwych substancji oraz nie powodują alergii.
15 lat gwarancji
Gwarancja 15 Lat
Obejmuje nieprawidłową pracę materaca oraz wszelkie odkształcenia.

Produkt medyczny
Produkt medyczny
Właściwości prozdrowotne materaca potwierdzone są wieloma testami i badaniami medycznymi. Obejmuje go obniżona stawka VAT – 8%.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane