Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac COMFORT H3 HEVEA 180x200 lateksowy – OUTLET

Nowy produkt

Lateksowy materac Comfort z powierzchnią o siedmiu strefach twardości. Model dostępny w twardości H3.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny

Wyprzedaż

1 436,40 zł

-30%

2 052,00 zł

Więcej informacji

W modelu Comfort Hevea zastosowano lateksowy wkład o grubości 14 cm, który tworzy powierzchnię o 7 strefach twardości. Dzięki temu materac zapewnia bardzo dobre podparcie dla ciała, utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji przez całą noc. Zastosowana pianka o dużej zawartości lateksu naturalnego (przynajmniej 20%) posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Zapewnia niezwykle czyste środowisko snu, chroniąc użytkownika przed alergenami i mikroorganizmami. Materac Hevea dostępny jest w wysokiej jakości antyalergicznym pokrowcu Aegis.

UWAGA! Materac nowy w oryginalnej folii producenta. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30% ze względu na niewielkie przebarwienia na środku pokrowca. Rabat uwzględniony już jest w cenie końcowej. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.


Budowa:
Materac comfort Budowa

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.