Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Komfortowy, piankowy materac z zdejmowanym pokrowcem Lyocell.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 365,00 zł


Więcej informacji

Materac Comfort Dynamic marki Materasso zbudowany został z trzech rodzajów pianki. Pierwsza to lodowa piana wysokoelastyczna GREENGEL. W swojej strukturze zawiera żel, zaś jej grubość wynosi 3 cm. Jej główną zaletą jest fakt, iż doskonale regeneruje kręgosłup, dyski i stawy. Zapewnia również doskonałe podparcie dla użytkownika, niezależnie od tego w jakiej pozycji się znajduje jego ciało. Kolejną warstwę o grubości 7 cm stanowi komfortowa włoska pianka NIGHTFLY. Produkowana jest na bazie wody. Posiada wysokie parametry techniczne i użytkowe. Wśród klientów doceniana jest za znacznie wyższą elastyczność punktową w porównaniu z innymi piankami. Wspomniana elastyczność punktowa sprawia, że kręgosłup jest idealnie ułożony na powierzchni materaca. Specjalnie kształtowana piana o grubości 10 cm, stanowi rdzeń modelu. Całość jest bardzo stabilna i gwarantuje odpoczynek, na najwyższym poziomie komfortu. Do materaca dołączony został zdejmowany pikowany pokrowiec Lyocell, który w swojej strukturze posiada włókna klimatyzujące. Zdejmowane obszycie przeznaczone jest do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość modelu wynosi 22 cm.

pianka_greengel
Pianka Greengel: to pianka, która podczas snu doskonale regeneruje kręgosłup oraz stawy. Otwarto komórkowa budowa sprawia, że materiał ten jest bardzo przewiewny i gwarantuje idealną temperaturę, aby sen był idealny. Przy produkcji tej piany wykorzystywane są najnowsze technologie.
pianka_wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: to pianka o długiej żywotności. Jej ogromnym atutem jest znakomita cyrkulacja powietrza. Podwyższona elastyczność to kolejna zaleta tego materiału, który idealnie stabilizuje całą konstrukcję.
pianka_nightfly
Pianka Nightfly: to pianka, która jest bezpieczna dla człowieka oraz środowiska, które go otacza. Niewątpliwym atutem tej piany jest elastyczność punktowa. Zapewnia ona idealne podparcie dla kręgosłupa na całej powierzchni materaca. Nightfly zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jest również również odporna na deformacje.

podkreslnik

Budowa

Materac Comfort Dynamic

Wysokość:

Wysokość całkowita: 22 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lyocell
LYOCELL: Pokrowiec wyprodukowany został na bazie celulozy drzewnej, która sprawia że obszycie jest delikatne i przyjemne w dotyku. Materiał ten posiada właściwości antybakteryjne. Doskonale również wchłania i odprowadza wilgoć. Zdejmowany pokrowiec posiada pas wentylacyjny, który dodatkowo usprawnia przepływ powietrza. Obszycie przeznaczone jest do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Zdejmowany pokrowiec LYOCELL przeznaczony jest do prania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.

6 lat gwarancji
6 lat gwarancji
Wkład materaca Comfort Dynamic posiada 6 letnią gwarancję.

ekologiczny
Ekologiczny
Podczas łączenia różnych warstw pianek użyto ekologicznego kleju.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane