Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Komfortowy materac ze zdejmowanym pokrowcem.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 403,00 zł


Więcej informacji

Comfort Antibacterial to produkt firmy Materasso, który należy do grupy materacy o średnim poziomie twardości. Przy jego produkcji zastosowano ekologiczne klejenie. W modelu znajdziemy trzy rodzaje pianek. Pierwszy poziom, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania, tworzy pianka termoelastyczna. Reaguje ona na temperaturę użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do ciała. Drugi poziom stanowi bakteriobójcza pianka Antibacterial. Za stabilność i doskonałe podparcie odpowiada piana Nightfly o grubości 10 cm. Do produktu dołączony został zdejmowany pokrowiec, który w swej strukturze zawiera włókna klimatyzujące. Przeznaczony jest do prania wodnego w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość wynosi 23 cm. Zalecany stelaż elastyczny.

pianka_visco
Pianka NIGHTFLY: produkowana na bazie wody, włoska pianka, której niewątpliwym atutem jest elastyczność punktowa. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe podparcie na całej powierzchni materaca, przez co mamy pewność, że nasz kręgosłup jest optymalnie podparty.

pianka_visco
Pianka Antibacterial: w swojej strukturze pianka zawiera leczniczy preparat Sanitized, który uniemożliwia rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Tą nowoczesną pianę z pewnością jej właściwości docenią osoby, które mają problem z alergią.

pianka_termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał ten zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła ciała użytkownika. Pianka ta bardzo pozytywnie wpływa na organizm, np. usprawnia przepływ krwi.

podkreslnik

Budowa:

Materac Comfort Antibacterial Materasso Budowa
Zalecany stelaż – elastyczny

Wysokość:


Wysokość całkowita: 23 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

Lyocell
Lyocell: antybakteryjny, pikowany pokrowiec produkowany na bazie celulozy drzewnej z dodatkiem włókna klimatyzującego. Bardzo przyjemny w dotyku.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Antyalergiczny
Materac posiada piankę, która skutecznie blokuje rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni.

6 lat gwarancji
Gwarancja 6 Lat
Na rdzeń produktu producent przewidział 6 letnią gwarancję.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania:
Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane