Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

20 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac COMFEEL® START SEMBELLA piankowo-sprężynowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Materac sprężynowo-piankowy z podwójnym systemem wentylacji.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

1 511,00 zł


Więcej informacji

Wkłady sprężynowe w połączeniu z piankami wysokiej jakości tworzą materace o wyjątkowym komforcie. Takie wypełnienie posiada właśnie materac ComFEEL® Start od marki Sembella. Jego warstwa środkowa składa się z niewielkich sprężyn o wysokości 9 cm, umieszczonych w oddzielnych kieszonkach. Ta część otoczona jest pianką BULTEX® o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości na obciążenie. Materiał jest podzielony na strefy charakteryzujące się inną twardością, więc części ciała o różnej masie uzyskują wymagane przez nie podparcie. Materac szybko reaguje na ruch i dostosowuje się do zmian w ułożeniu ciała w trakcie snu. Zadaniem sprężyn jest nadanie powierzchni sprężystości, zwiększenie nośności materaca oraz amortyzacja jego ewentualnych drgań. Pianka o 7 strefach twardości sprawia, że kręgosłup utrzymuje ortopedyczną pozycję, a mięśnie podczas wypoczynku są odciążone. Stała świeżość produktu gwarantowana jest przez połączenie bocznego i powierzchniowego systemu wentylacyjnego. Materac jest dwustronny więc naprzemienne korzystanie z obu powierzchni sprawi, że zachowa swoje właściwości na dłużej. Pokrowiec zabezpiecza wkład przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Można go często prać w temp. 60 st.C. Jeśli w trakcie pierwszych 60 dni użytkowania okaże się, że źle dobraliśmy twardość materaca, możemy zamienić jego wkład z H2 na H3 lub odwrotnie. Wysokość materaca - 23 cm.

pianka_termoelastyczna
Pianka Bultex®: porowaty materiał produkowany bez użycia freonu. Pianka jest przewiewna i zapewnia suchy mikroklimat. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała i ma właściwości antybakteryjne. Jest trwała i zachowuje swoja strukturę przez wiele lat.
pianka_termoelastyczna
Sprężyny kieszeniowe: wkład materacowy w którym każda sprężyna umieszczana jest w oddzielnej przegrodzie. Zastosowanie go gwarantuje powierzchni elastyczność punktową i dopasowanie do ciała.
podkreślnik

Budowa

Materac Comfeel StartWysokość:

Wysokość wkładu: 20 cm
Wysokość całkowita: ok 23 cm
wysokość
Pokrowiec Tencel
ComFeel: jest wykonany z niezwykle przewiewnego i delikatnego materiału. Posiada siatkę wentylacyjną oraz zamek ułatwiający zakładanie i ściąganie z materaca. Maksymalna temp. prania produktu wynosi 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H2:

twardośćTwardość H3:

twardość

7 stref twardości
7 stref twardości
Różne twardości na powierzchni sprawiają, że sen jest nie tylko wygodny, ale również zdrowy.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Zachowanie materaca w czystości zostało ułatwione poprzez dołączenie do niego zdejmowanego pokrowca.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały z których składa się materac są bezpieczne dla alergików.
Materac Antyalergiczny
Dwustronny
Obracanie materaca gwarantuje niezmienność jego cech przez długi czas.
Gwarancja - 3 lata
Gwarancja 3 lata
Gwarancja udzielona przez firmę Sembella obowiązuje przez okres 3 lat od momentu zakupu.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.