Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac COMFEEL® SPEED SEMBELLA piankowy Zobacz większe

Materac COMFEEL® SPEED SEMBELLA piankowo-sprężynowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Wysoki materac hybrydowy z wkładem kieszeniowym i pianką BULTEX®.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Promocja
Sembella
Gwarancja satysfakcji

1 649,00 zł

-294,00 zł

1 943,00 zł


Więcej informacji

Gwarancja Satysfakcji Sembella

Zdrowy i komfortowy sen zależy w największym stopniu od tego, czy używamy właściwego materaca. Marka Sembella oferuje model, który niemal natychmiastowo dopasowuje się do użytkownika i szybko reaguje nawet na niewielkie zmiany w ułożeniu ciała podczas wypoczynku. Te cenne właściwości zawdzięcza swojej złożonej budowie. Trzon wypełnienia to sprężyny kieszeniowe o niewielkiej wielkości i wysokości 6 cm, obudowane obustronnie segmentową konstrukcją z pianki wysokoelastycznej BULTEX®. Sprężyny pracując i uginając się indywidualnie, dopasowują się do linii ciała w każdym ułożeniu. Pianka wysokoelastyczna podpiera właściwie kręgosłup i dopasowuje się do ciała. Najwyższy komfort snu gwarantują także różne strefy twardości powierzchni. Produkt posiada specjalny powierzchniowy i boczny system wentylacji. Suchość wnętrza zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów. Pokrowiec zewnętrzny jest przeznaczony do prania i posiada zamek błyskawiczny. Odpowiednio przemyślana budowa materaca pozwala na obracanie go i korzystanie z obu powierzchni oraz zmianę części góra-dół. Czynność ta wpływa korzystnie na żywotność materaca i jest ułatwiona poręcznymi uchwytami zamontowanymi na bokach produktu. Model ma wysokość 25 cm. Występuje w dwóch kategoriach twardości: H2 – miękki oraz H3 – średnio twardy. Jeśli niewłaściwie dobierzemy rodzaj twardości, dzięki gwarancji komfortu w ciągu 60 dni możemy bezpłatnie wymienić wkład na bardziej miękki lub twardy.

pianka_termoelastyczna
Pianka Bultex®: pianka dopasowująca się do ciała, elastyczna i odporna na zniekształcenia. Materiał uzyskiwany w sposób bezfreonowy jest bezzapachowy i ma właściwości antybakteryjne. Porowata struktura zapewnia mu właściwą wentylację i odprowadzenie wilgoci.
pianka_termoelastyczna
Sprężyny kieszeniowe: wkład zbudowany z panelu sprężyn umieszczonych w oddzielnych, materiałowych przegrodach. Elementy nie stykają się ze sobą, pracują cicho i uginają wyłącznie w momencie bezpośredniego nacisku.
podkreślnik

Budowa

Materac Comfeel SpeedWysokość:

Wysokość wkładu: 22 cm
Wysokość całkowita: ok 25 cm
wysokość
Pokrowiec Tencel
ComFeel: materiał pikowany antyalergiczną włókniną poliestrową. Jest elastyczny, a siatka wentylacyjna Air Wave wspomaga cyrkulację powietrza i eliminację wilgoci. Można go prać w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H2:

twardośćTwardość H3:

twardość

7 stref twardości
7 stref twardości
Podzielenie powierzchni na strefy komfortu gwarantuje jeszcze lepsze wsparcie ciała w takich rejonach jak biodra i barki.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Czyszczenie pokrowca w temp. 60 st.C. przywraca mu pierwotną świeżość.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Pianka wysokoelastyczna jest wolna od alergenów i substancji uczulających.
Materac Antyalergiczny
Dwustronny
Materac można obracać wokół obu osi.
Gwarancja - 10 lat
10 lat gwarancji
Firma Sembella udziela 10-letniej gwarancji na materiały stanowiące wypełnienie materaca.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane