Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac TEMPUR CLOUD ELITE

Nowy produkt

TEMPUR

Idealne połączenie stabilnego podparcia oraz wysokiego komfortu w modelu Tempur Cloud Elite jest gwarancją pełnego wypoczynku.

Więcej szczegółów

Tempur

6 554,00 zł

Więcej informacji

Połączenie stabilnego, ergonomicznego podparcia oraz charakterystyczny dla marki Tempur komfort są właściwościami odróżniającą serię Cloud od innych produktów. Bazową warstwą materaca jest tworzywo DuraBase, które posiada wydłużoną żywotność. Pianka nadaje całej konstrukcji stabilności, którą zachowuje przez wiele lat. Pośrodku umieszczono materiał wspierający Tempur. Jego otwartokomórkowa struktura zapewnia wysoki współczynnik oddychalności. Swobodny przepływ powietrza przez konstrukcję produktu reguluje jego temperaturę podczas użytkowania oraz chroni go przed pleśnią i osadzającym się kurzem. Materiał Tempur Extra Soft reaguje na czynniki zewnętrzne szybciej niż inne podobne tworzywa. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała w wyniku oddziaływania na nią ciepła oraz nacisku. Wszystkie materiały Tempur chronią przed uciskiem zwrotnym, który może powodować drętwienie kończyn. Odpoczynek na modelu Tempur Cloud Elite wywołuje uczucie głębokiego odprężenia. Pokrowiec QuickRefresh jest uszyty z miękkiego materiału i ozdobiony geometrycznym wzorem.

UWAGA! Materac w rozmiarze 200x220 dostępny jest do 8 tygodni!

Materiał Tempur Extra Soft
Materiał Tempur Extra Soft: Jest to tworzywo, które w wyniku oddziaływania na nie czynników zewnętrznych, takich jak temperatura i nacisk, bardzo dokładnie otula ciało użytkownika. Osoba leżąca na materacu odczuwa rozluźnienia mięśni, co pozwala na pełną regenerację organizmu.

materiał wspierający
Materiał wspierający: Pianka o otwartokomórkowej budowie, która w sposób równomierny rozprowadza ciężar ciała po całkowitej powierzchni materaca. Materiał przepuszcza powietrze, które reguluje temperaturę całego produktu.

Materac Cloud Elite Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Cloud Elite budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
25 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Zdobiony geometrycznymi wzorami pokrowiec z miękkiego materiału wyposażony jest w zamek umożliwiający wygodne i szybkie jego ściągniecie. Obszycie można prać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia NASA
Tempur jest jedynym na świecie producentem materacy, który posiada licencję Fundacji Kosmicznej. Marka ma prawo do umieszczania na swoich produktach znaku „Certyfikowana Technologia”.

materiał tempur
Oryginalny Materiał Tempur
Materiał po raz pierwszy został użyty w kombinezonach ochronnych astronautów. Tworzywo zapewnia przyjemny i zdrowy sen niezależnie od pozycji, w jakiej śpi użytkownik.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Model Cloud Elite ma 10 lat pełnej gwarancji, które nadał mu producent.

jednostronnyf
Materac Jednostronny
Produkt posiada tylko jedną stronę przeznaczoną do użytku.

stelaże regulowana
Do Stelaży Regulowanych
Materac może być umieszczony na każdym typie stelaży, łącznie z produktami posiadającymi regulowaną pozycję.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.