Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac BABY SWISS MATERASSO dziecięcy Zobacz większe

Materac BABY SWISS MATERASSO dziecięcy

Nowy produkt

MATERASSO

Wysokiej jakości materac dziecięcy z pokrowcem LAVENDER.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

581,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Producentem materaca Baby Swiss jest słowacka firma Materasso specjalizująca się w artykułach rehabilitacyjnych. Większość ich materacy została zakwalifikowana do kategorii produktów medycznych. Linia produktów dla dzieci jest tworzona przez nich ze szczególną troską o zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. Materac Baby Swiss został stworzony z pianki AventO2, wyprodukowanej z użyciem szwajcarskich roślin. Dzięki odpowiedniemu profilowi materac uzyskał właściwą sprężystość i jest w stanie pozbyć się wilgoci ze swojego wnętrza oraz dostarczyć do niego świeżego powietrza z otoczenia. Zawilgocenie wkładu mogłoby doprowadzić do powstania grzyba i pleśni, które osłabiają odporność organizmu i mogą powodować zapalenie zatok i gardła. Materac posiada zdejmowany pokrowiec Lavender, nasączony ekstraktem z kwiatu Lawendy. Pokrowiec został wyposażony w siatkę 3D, poprawiającą wymianę powietrza między zawartością materaca a otoczeniem. Delikatny zapach i miękkość pokrowca wpływają na pełniejsze odprężenie podczas odpoczynku. Dziecięcy materac Baby Swiss został objęty 5-letnią gwarancją od producenta.


pianka avento2
Pianka AventO2: to nowoczesna forma znanej dobrze piany wysokoelastycznej. Oprócz wszystkich charakterystycznych dla niej cech, jak plastyczność i elastyczność punktowa, dodatkowo posiada właściwości lecznicze pochodzące z roślin alpejskich. Materace wykonane z pianki AvenyO2 zaliczają się do produktów ekskluzywnych.
podkreślnik

Budowa

Materac Baby Swiss Budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 11 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Lavender
Pokrowiec Lavender: delikatna tkanina pokrowca została nasycona olejkiem z lawendy lekarskiej. Zastosowanie go w materacach i poduszkach pozwala na korzystanie z codziennej aromaterapii we własnym domu. Lawenda regeneruje system nerwowy i łagodzi objawy spowodowane stresem, jak migreny czy napięcia mięśniowe. Delikatny zapach ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny sen.
podkreślnik
materac jednostronny
Materac jednostronny
Materac posiada wyłącznie jedną stronę użytkową.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec nie utraci swoich leczniczych właściwości gdy wypierzemy go w temp. 60 st.C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Ekstrakty z roślin zawarte we wnętrzu i pokrowcu materaca hamują rozmnażanie się bakterii i szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów oraz gromadzenie kurzu.
Certyfikat Eco Passport
Certyfikat Eco Passport
Produkt posiada Certyfikat Eco Passport i jest tworzony z użyciem ekologicznego wodnego kleju Simalfa.
podkreslnikPowyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane