Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy Zobacz większe

Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy

Nowy produkt

MATERASSO

Materac dziecięcy z piankowo-kokosowym wkładem.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

170,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Decydując się na zakup materaca dla dziecka należy sprawdzić czy z pewnością został wykonany z materiałów dla niego odpowiednich. Nie wystarczy samo słowo „baby” w nazwie by móc zakwalifikować go do serii produktów bezpiecznych dla najmłodszych. W pierwszej kolejności należy zdać sobie sprawę z tego, że ciało dziecka ulega nieustannej zmianie, a jego mięśnie nie są jeszcze wystarczająco silne, a kręgosłup stabilny. Z tego względu odradza się używanie materacy miękkich i tych z różnymi strefami komfortu, które nie są w stanie zapewnić wystarczającego wsparcia dla nieustannie rozwijającego się ciała. W materacu firmy Materasso obok lekkiej i przewiewnej pianki zastosowano dodatkowe wsparcie w postaci maty kokosowej. Jest ona produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia. Cały wkład materaca cechuje dobra wentylacja zapobiegająca gromadzeniu się wilgoci, tworzącej idealne środowisko dla rozwoju bakterii. Materac otacza pokrowiec ARCTIC Breeze. Produkt posiada szereg atestów jakości, w tym Oeko-Tex Standard 1000. Objęty dwuletnią gwarancją od producenta.


podkreślnik

Budowa

Materac Baby Kokos budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 8 cm
wysokość


Pokrowiec:


Pokrowiec arctic breeze
Pokrowiec Arctic Breeze: materiał wykorzystany do uszycia pokrowca jest nadzwyczaj przepuszczalny i bez problemu pochłania zgromadzoną na powierzchni wilgoć. Pokrowiec jest przystosowany do czyszczenia w 60 st. C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Z materaca można korzystać po obu stronach, ponieważ na każdej z nich posiada identyczne właściwości.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec posiada zamek pozwalający na jego łatwe usunięcie z materaca z zamiarem wyprania. Zalecana temperatura wynosi 60 st.C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Zastosowanie naturalnych materiałów pozwala na używanie produktu przez alergików i osoby uczulone na różne substancje.
podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane