Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac BABY DREAM MATERASSO dziecięcy Zobacz większe

Materac BABY DREAM MATERASSO dziecięcy

Nowy produkt

MATERASSO

Materac dziecięcy z profilowanym wkładem i pokrowcem zawierającym ekstrakt aloesowy.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

287,00 zł


Więcej informacji

Pan Materac Junior

Baby dream należy do ekskluzywnej linii produktów marki Materasso, przeznaczonej dla najmłodszych użytkowników. Dzieci rozwijają się również podczas snu więc istotne jest, by zapewnić im odpowiednie warunki do odpoczynku. Najważniejsze jest stabilne podparcie dla kręgosłupa i zastosowanie materiału reagującego na niewielki ciężar ciała. Wszystkie te parametry spełnia pianka wysokoelastyczna zastosowana w modelu Baby dream. Pianka z wyżłobionymi kanalikami, uformowana w specjalny sposób pomaga pozbyć się nadmiaru wody, która zalegając we wnętrzu mogłaby doprowadzić do powstania pleśni lub grzyba. Jej właściwości termiczne sprawiają, że temperatura ciała dziecka utrzymywana jest na stałym poziomie przez całą noc, w związku z czym nie ma ryzyka przegrzania organizmu. Atutem tego modelu materaca jest również pokrowiec Aloe Vera. Tkanina w nim zastosowana została nasączona ekstraktem aloesowym, uzyskując tym samym wysoką ochronę przed wirusami i bakteriami. Prozdrowotna warstwa zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Materac posiada trzyletnią gwarancję.


Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: dość lekki materiał o zróżnicowanej, porowatej strukturze. Atrybuty te przyczyniają się do jego elastyczności i wytrzymałości na obciążenia. Zastosowanie pianki w materacach wydłuża ich żywotność dzięki wysokiej odporności na zniekształcenia spowodowane długim użytkowaniem produktu. Materiał stosowany najczęściej w materacach piankowych, ale również kieszeniowych czy kokosowych.
podkreślnik

Budowa

Materac Baby Dream budowa


Wysokość:

Wysokość materaca:
ok. 10 cm
wysokość


Pokrowiec:Pokrowiec aloe vera
Pokrowiec Aloe Vera: całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Naturalne substancje w nim zawarte, takie jak ekstrakt z aloesu, pielęgnują ciało. Pokrowiec jest bardzo delikatny w dotyku i dokładnie przylega do ciała dziecka. Osłonę wnętrza materaca jest odpowiednia do oczyszczenia w temp. 60 st.C.
podkreślnik
materac odwracalny
Materac odwracalny
Obie strony materaca mają takie sama właściwości więc można je stosować naprzemiennie. Wydłuży to znacznie czas korzystania z produktu.

Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Gdy warstwa wierzchnia ulegnie zabrudzeniu, pokrowiec powinno się wyczyścić w temp. max 60 st.C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Produkt hipoalergiczny, polecany osobom cierpiącym na alergie.
podkreslnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane