Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy

Nowy produkt

KING KOIL

Komfortowy materac z wkładem lateksowym, sprężyną kieszeniową i końskim włosiem.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materac Amethyste to wyjątkowy model hybrydowy z bogatym wypełnieniem. Najważniejsze materiały wchodzące w jego skład to: sprężyna kieszeniowa, pianka HYP, końskie włosie i lateks. Wkład sprężynowy zbudowany jest z elementów znajdujących się w osobnych przegrodach. Cechuje go wrażliwość punktowa i podział na różne twardości według pięciu anatomicznych stref. Na 1 m2 znajduje się aż 250 sprężyn. Powierzchnia materaca ugina się pod każdym użytkownikiem indywidualnie, więc mogą na nim wygodnie spać dwie osoby. Drugim istotnym materiałem w wypełnieniu jest końskie włosie. Ten naturalny składnik lekko usztywnia konstrukcję, ale przede wszystkim odpowiada za obieg powietrza i szybkie odprowadzenie wilgoci. Zapewnia termoregulację i zapobiega potliwości. Bliżej powierzchni użytkowej znajduje się natomiast lateks o grubości 35 mm. Jest wytwarzany z naturalnego kauczuku o dużej trwałości. Ma właściwości antyalergiczne. Rozkłada równomiernie ciężar ciała na powierzchni materaca i nie deformuje się. Podobnie jak w przypadku innych materacy marki King Koil, zastosowano tutaj dodatkowe wzmocnienie w postaci ram ze sztywnej pianki. Atutem produktu jest także ekskluzywny pokrowiec wykonany z wełny wielbłądziej z dodatkiem kaszmiru.

lateks
Lateks: materiał o wysokiej elastyczności i przepuszczalności. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, a następnie wraca do formy wyjściowej. Nie odkształca się i zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Ma działanie antybakteryjne i przeciwalergiczne.
końskie włosie
Końskie włosie: naturalny materiał o właściwościach higroskopijnych. Tworzy środowisko, w którym niemożliwy jest rozwój bakterii i mikroorganizmów. Pomaga w utrzymaniu równowagi cieplnej organizmu.
biały filc
Biały filc: trwały materiał stosowany jako uzupełnienie w wypełnieniach materacy, Cechuje go duża gęstość i sprężystość. Nie deformuje się i nie rozciąga.
sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: formatka składająca się z połączonych sprężyn, umieszczonych jednak w osobnych przegrodach. Ugina się proporcjonalnie do ciężaru poszczególnych części ciała. Nie przenosi ruchów na powierzchnię znajdującą się obok miejsca bezpośredniego nacisku.
Materac Amethyste Szczegół
podkreślnik

Budowa

Materac Amethyste


Wysokość:

Wysokość z pokrowcem: 33 cm

wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Amethyste
Pokrowiec: wykonany z delikatnego materiału z wielbłądziej wełny i kaszmiru. Składniki te zapewniają optymalną termoregulację. Tuż pod nimi zamieszczono włókna z domieszką silikonu, odpowiadające za higienę oraz niwelowanie bakterii i roztoczy.
podkreślnik
materac jednostronny
Jednostronny
Materaca nie należy obracać.

Najlepsza jakość
Najwyższa jakość
Produkt tworzą materiały najwyższej jakości, m.in.: lateks, sprężyny kieszeniowe i końskie włosie.

Materac Antyalergiczny
Antybakteryjny
Powłoka antybakteryjna blokuje rozwój groźnych dla zdrowia mikroorganizmów oraz niweluje nieprzyjemne zapachy.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.