Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac AMERIKA MATERASSO kieszeniowy Zobacz większe

Materac AMERIKA MATERASSO kieszeniowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny z gęstą sprężyną typu Multipocket, obłożony lateksem.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 276,00 zł

Więcej informacji

Amerika to wysokiej klasy materac kieszeniowy. Jego rdzeń stanowi wkład sprężyn typu multipocket (około 500 sztuk na m²), dzięki temu materac dokładniej dopasowuje się do ciała i tworzy stabilne podparcie dla kręgosłupa. Amerika z obu stron posiada 3 cm lateksu, który bardzo dobrze współgra ze sprężyną. Pianka lateksowa jest produkowana na bazie naturalnego mleczka kauczukowego, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. W jej wnętrzu nie zalega kurz, a bakterie są neutralizowane. Model jest dostępny w dwóch twardościach: H2 i H3. Dodatkowo występuje w wysokiej jakości zdejmowanym pokrowcu Bamboo, który można prać w temperaturze do 60ºC. Powierzchnia materaca posiada siedem stref komfortu i elastyczność punktową, więc model może nosić miano produktu rehabilitacyjnego. Zachowuje przez długi czas swoją formę, gdy naprzemiennie korzystamy z jego obu stron. Podobnie jak w przypadku innych modeli posiadających w wypełnieniu wkład sprężynowy, może być używany tylko w połączeniu z prostym stelażem sztywnym lub elastycznym. Wysokość: 21 cm.

pianka_visco
Sprężyna Multipocket: Sprężyna kieszeniowa zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i znajduje wielu zwolenników na całym świecie. By ulepszyć dopasowanie się i podparcie, producenci pomniejszyli średnicę sprężyny i podwoili jej ilość w materacu. Tak powstała sprężyna MULTIPOCKET, która znacznie lepiej dopasowuje się do ciała niż klasyczna sprężyna kieszeniowa. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którzy uwielbiają działanie sprężyn, ale wymagają od swojego materaca znacznie lepszego podparcia ciała.

pianka_visco
Lateks: pianka na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Głównymi zaletami lateksu są higieniczność, elastyczność oraz bardzo duża żywotność. Pianka została wprowadzona przez firmę Dunlopillo, a pierwsze materace lateksowe należały do najbardziej ekskluzywnych materaców dostępnych na rynku. Lateks świetnie współdziała ze sprężynami, dlatego często można spotkać takie połączenie.

podkreslnik

Budowa:
Materac Amerika Materasso Budowa
Zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny (bez regulacji)

Wysokość:

Wysokość wkładu: 19 cm
Wysokość całkowita: 21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Bamboo: Pokrowiec materaca Amerika został wykonany z tkaniny Bamboo na bazie poliestru, bawełny oraz włókien bambusa. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy. Zastosowanie naturalnych surowców sprawia, że pokrowiec dobrze przepuszcza powietrze. Posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Amerika nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Rehabilitacyjny
Materac Amerika posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
Gwarancja 10 Lat na sprężyny
Materac Amerika posiada 10 lat pełnej gwarancji producenta na sprężyny oraz 3 lata na cały wkład materaca.

5 stref
Pokrowiec do prania
Materac Amerika występuje w wysokiej jakości pokrowcu, który można prać w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Amerika firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane