Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Piankowy materac Aloe Therapy z powierzchnią ze strefami o zróżnicowanej twardości.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Materasso

1 231,00 zł

-410,00 zł

1 641,00 zł


Więcej informacji

Materac Aloe Therapy to piankowy model z kolekcji producenta Materasso. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch ekologicznych pianek o właściwościach, które wpływają na niezwykle komfortowy i odprężający sen. Pianka Aloe Vera tworzy powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki której każda część ciała podparta jest prawidłowo i stabilnie. Specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu zawarte w strukturze pianki wspomagają proces regeneracji skóry oraz usprawniają naturalną detoksykację organizmu. Drugą stronę tworzy innowacyjna hiszpańska pianka Neroli, która jest jedną z najtrwalszych i odpornych na odkształcenia pianek dostępnych obecnie na rynku. Wytworzona została na bazie naturalnych olejków, które wpływają na poprawę krążenia oraz ułatwiają zasypianie. Materac Aloe Therapy dostępny jest w eleganckim pokrowcu Aloe Vera pikowanym specjalnym włóknem klimatyzującym. Producent zapewnia aż 6-letnią gwarancję na wkład materaca.

pianka aloe vera
Pianka Aloe Vera: nowoczesny materiał o właściwościach regeneracyjnych dla skóry. Zawartość mikrokapsułek z ekstraktem z aloesu wpływa również na naturalną detoksykację organizmu podczas snu. Dzięki podwyższonej elastyczności punktowej oraz odpowiedniej sprężystości pianka zapewnia stabilne podłoże, na którym każda część ciała podparta jest w sposób prawidłowy, niezależnie od zajętej pozycji podczas snu.

pianka neroli
Pianka Neroli: niezwykle trwała i odporna na użytkowanie pianka, której produkcja opiera się na wykorzystaniu naturalnych olejków o właściwościach antydepresyjnych oraz wspomagających krążenie krwi. Przekłada się to na niezwykle zdrowy i odprężający sen. Pianka tworzy warstwę o grubości 6 cm.

podkreslnik

Budowa

Materac Aloe Therapy Materasso Budowa

Wysokość:

Wysokość całkowita: 21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

pokrowiec-aloe-vera
Pokrowiec Aloe Vera: elegancki pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne oraz aminokwasy, które mają działanie regeneracyjne dla skóry, co przekłada się na odprężający i komfortowy sen. Pokrowiec nadaję się do prania wodnego w temperaturze do 60 st.C.
podkreslnik

Twardość:

Twardość
podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 6 latGwarancja 6 lat
antyalergicznyAntyalergiczny
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.